Leśna inwestuje. Podpisano trzy nowe umowy

  • 21.07.2021, 09:38
  • Wiktoria Wdowiak
Leśna inwestuje. Podpisano trzy nowe umowy fot. Gmina Leśna Podlaska
W Gminie Leśna Podlaska zostały podpisane trzy umowy na inwestycje. Wkrótce ruszy budowa parkingu oraz termomodernizacja dwóch budynków gminnych instytucji.

Wczoraj (20 lipca) w Leśnej Podlaskiej podpisano umowy na realizację termomodernizacji jednego z dwóch budynków komunalnych – ośrodka zdrowia. Inwestycja opiewa na kwotę 345 637 złotych. Drugą inwestycją jest termomodernizacja Punktu Przedszkolnego w Ossówce. Jej koszt to 147 770 złotych. Trzecia podpisana umowa dotyczy budowy parkingu na samochody osobowe wraz z oświetleniem przy drodze powiatowej zlokalizowanej przy cmentarzu parafialnym w Leśnej Podlaskiej. Gmina wyda na jej realizację 319 511 złotych.

Termin pierwszych dwóch inwestycji przypada na listopad bieżącego roku, a parkingiem mieszkańcy Gminy Leśna Podlaska będą mogli cieszyć się już w październiku.

Inwestycje współfinansowane zostały ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Wiktoria Wdowiak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe