Akcja aktywizacja

  • 21.07.2021, 12:13
  • Karolina Rojek
Akcja aktywizacja fot. fb Gmina Wisznice
Już ponad półtora roku w gminie organizowane są zajęcia aktywizujące osoby starsze, niepełnosprawne i niesamodzielne, mieszkające na terenie gminy. Uczestnicy podczas zajęć zajmują się ogrodem, sadzą rośliny i pielęgnują je.

Od początku minionego roku realizowany jest projekt „Usługi społeczne w Gminie Wisznice” w ramach którego prowadzone są warsztaty z hortiterapi dla osób starszych, niepełnosprawnych i niesamodzielnych z terenu gminy. Uczestnicy na zajęciach zakładają ogródki warzywne oraz sadzą drzewa i krzewy, które później będą pielęgnować. Grupa na zajęcia dojeżdża wspólnie, zorganizowanym przez beneficjenta transportem. 

Projekt realizowany jest przez Gminę Wisznice w okresie 01.01.2020 r.–31.12.2022 r. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020

Karolina Rojek

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe