Uczcili przejście na emeryturę znaczącego pracownika BCK

  • 28.07.2021, 11:46
  • Wiktoria Wdowiak
Uczcili przejście na emeryturę znaczącego pracownika BCK fot. Miasto Biała Podlaska
Andrzej Kuszneruk po 32 latach profesjonalnej pracy przeszedł na zasłużoną emeryturę. Były pracownik Bialskiego Centrum Kultury w Białej Podlaskiej otrzymał moc życzeń od prezydenta miasta i współpracowników.

Michał Litwiniuk, Prezydent Miasta Biała Podlaska i Zbigniew Kapela, Dyrektor Bialskiego Centrum Kultury wraz z pracownikami BCK złożyli najlepsze życzenia Andrzejowi Kusznerukowi, który przeszedł na zasłużoną emeryturę.

Pan Andrzej jako pracownik wykazywał się profesjonalizmem i ogromnym zaangażowaniem na rzecz rozwoju kultury. Zasłużony pracownik każdego dnia dzielił pomiędzy innych pracowników swój entuzjazm oraz doświadczenie. Miasto Biała Podlaska zawdzięcza Andrzejowi Kusznerukowi wiele wspaniałych wydarzeń.

Wiktoria Wdowiak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bolek
Bolek 28.07.2021, 18:54
Szczerze mówiąc.. mój staż, 45 lat !!! A z bialską kulturą jestem blisko i nie kojarzę tego Pana !!! Wniosek .... "Sami swoi" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bolek
Bolek 28.07.2021, 18:50
Ja też wykazałem się w pracy PROFESJONALIZMEM .. czy ten Pan do mnie przyjdzie z kwiatkami ?!?! Bo tak samo odchodzę na emeryturę ???

Pozostałe