Weź udział w warsztatach z oszczędzania

  • 29.07.2021, 09:18
  • Aleksandra Bielecka
Weź udział w warsztatach z oszczędzania fot. Archiwum
Będzie to okazja do wzięcia udziału w warsztatach dotyczących bankowości i oszczędzania. Naucz się jak być rozważnym i nowoczesnym seniorem i bezpiecznie korzystaj z karty płatniczej.

Ruszają zapisy do udziału w projekcie "Bezpieczny Senior +". Warsztaty są przeznaczone dla osób w wieku od 60 lat, mieszkających w gminie Międzyrzec Podlaski. Zajęcia odbędą się w świetlicach w Berezie, Rzeczycy, Koszelikach oraz Zaściankach. Liczba miejsc jest ograniczona.

Podczas zajęć zostaną poruszone takie tematy jak bezpieczna bankowość oraz gospodarowanie budżetem domowym.

Zapisać się można poprzez wypełnienie deklaracji uczestnictwa, która jest do pobrania na stronie internetowej stowarzyszenia lub w załączniku pod artykułem. Odpowiednie dokumenty znajdują się także w Urzędzie Gminy Międzyrzec Podlaski w pokoju nr 10 oraz w biurze projektu w Rzeczycy przy ul. Krzywej 5. Deklarację można złożyć w biurze w godz. 17-19 oraz w Urzędzie Gminy. Zapisy są przeprowadzane także telefonicznie pod numerem 572 216 664 lub przez adres e-mail: [email protected].

Projekt jest realizowany we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.    

 

Aleksandra Bielecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe