Będzie kilka koncertów. Usłyszysz na nich Muńka i Maleo Reggae Rockers

  • 29.07.2021, 10:28
  • Aleksandra Bielecka
Będzie kilka koncertów. Usłyszysz na nich Muńka i Maleo Reggae Rockers… fot. Archiwum
Wisznickie letnie koncerty okazja dobrej zabawy przy różnorodnej muzyki. Na scenie zagra między innymi Malleo Reggae Rocker oraz Muniek i przyjaciele.

Od piątku (30 lipca) rusza cykl koncertów w Centrum Kultury Chrześcijańskiej w Wisznicach. Podczas pierwszego wydarzenia na scenie zobaczymy m. in. Eryka Szczygielskiego (beatbox) oraz Kingę Linkiewicz. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Maleo Reggae Rockers w koncercie pt. „Historia sercem pisana”.

W niedzielę (22 sierpnia) zaśpiewa Karolina Cegłowska, The Others oraz zespół Muniek i przyjaciele.

W sobotę (28 sierpnia) będzie można usłyszeć Szymona Gajewskiego. Gwiazdą tego wieczoru będą Muzycy Filharmonii Lubelskiej.

Ostatnie wydarzenie z cyklu odbędzie się w piątek (3 września). Na początku na scenie zaprezentuje się dubicki chór, tuż po nim wystąpią gwiazdy wieczoru, czyli soliści z Teatru Muzycznego w Lublinie.

Aleksandra Bielecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe