Zaszczep się wspólnie z parafią

  • 29.07.2021, 10:26
  • Karolina Rojek
Zaszczep się wspólnie z parafią fot. archiwum
Już ponad 17 milionów Polaków zostało w pełni zaszczepionych. Władze miasta wraz z jedną z parafii organizują akcję promującą szczepienia. Na parkingu będzie stał "Szczepieniobus", który przyjmie każdego zainteresowanego zaszczepieniem się jednodawkową szczepionką.

Michał Litiwniuk, prezydent miasta Biała Podlaska wraz z księdzem dziekanem Marianem Danilukiem z Parafii pw. Narodzenia NMP w Białej Podlaskiej zachęcają do skorzystania z okazji i zaczepienia się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson bez wcześniejszej rejestracji. Medyczną stronę działań zabezpieczają pracownicy NZOZ T-Med w Białej Podlaskiej.

"Szczepieniobus" stanie w niedzielę (1 sierpnia) w godzinach 8-14  na parkingu za Starostwem Powiatowym w Białej Podlaskiej. by uzyskać szczepienie wystarczy okazać dokument potwierdzający tożsamość, przejść kwalifikację i przyjąć szczepionkę. Po jej przyjęciu, każda osoba zaszczepiona otrzyma Unijny Certyfikat COVID.

Karolina Rojek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Basia
Basia 31.07.2021, 15:33
Jako parafianka parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny uważam,że mimo wszystko nic w tym złego by nie było,gdyby proboszcz zorganizował taką akcję.Z resztą w parafii na Pokoju jest co roku oddawanie krwi.Dlatego ja właśnie jestem parafianką tej parafii tylko formalnie,a we Mszy Świętej uczestniczę w parafii Św.Michała Archanioła.Z resztą w tej parafii stosunek do koronawirusa podlega wątpliwościom medycznym,ale nie będę się za dużo wypowiadać.Więc jutro tym bardziej pójdę na 10.00 na Pokoju. Z resztą nie rozumiem dlaczego Parafia na Brzeskiej ma tyle miejscowości: Grabanów, Grabanów-Kolonia, Hola, Julków, Sławacinek Nowy, Sławacinek Stary, Styrzyniec, Wilczyn i Zacisze.

Już dawno powinien nastąpić zupełnie inny podział (osobiście mieszkam na Podmiejskiej),ale myślę że:

Do parafii na Brzeską powinien należeć:Grabanów,Grabanów Kolonia,Hola,Julków,Wilczyn i Zacisze. Natomiast Sławacinek Stary,Sławacinek Nowy i Styrzyniec powinny należeć do parafii Św.Michała Archanioła Z Grabanowa mają bliżej do parafii na Brzeską,a ze Sławacinka Starego i Nowego oraz Styrzyńca jest bliźej do parafii na Pokoju. To jest niesprawiedliwe,jedni mają bliżej,a inni dalej a ta sama parafia.
w2
w2 31.07.2021, 14:45
antyszczepionkowe robactwo dostanie zawału, bo im płody będą w żyłę wkładać, a co z czypami, tyż?
K
K 29.07.2021, 21:50
http://www.parafianabrzeskiej.…
Paweł (sudzio)
Paweł (sudzio) 29.07.2021, 20:52
chcę się spytać jak to jest w ogóle możliwe, że przy katolickiej parafii będzie miała miejsce akcja szczepień szczepionką Johnson&Johnson, która jest od wielu miesięcy krytykowana (m.in. przez episkopaty różnych krajów, jak Polska, USA itd.) za to że przy jej produkcji używa się linii komórkowych stworzonych na materiale biologicznym pobranym od abortowanych płodów.? ale widocznie Pan proboszcz Marian Daniluk tego albo nie rozumie, albo widzi w tym jakiś swój interes.. żałosne!!!
M.
M. 29.07.2021, 20:51
http://www.parafianabrzeskiej.…

Pozostałe