Możesz wpłynąć na kierunek rozwoju swojej gminy

  • 29.07.2021, 11:31
  • Karolina Rojek
Możesz wpłynąć na kierunek rozwoju swojej gminy fot. archiwum
Władze gminy znajdującej się w powiecie bialskim rozpoczęły prace nad dokumentem diagnozującym rozwój samorządowy. Przez wypełnienie ankiety każdy z mieszkańców może ocenić stan i potencjał, a także wpłynąć na kierunek postępu w gminie.

W związku z rozpoczęciem prac nad dokumentem "Diagnoza Rozwoju Gminy Zalesie", który będzie stanowiła podstawę do opracowania strategię rozwoju, władze samorządowe przedstawiają ankietę skierowaną do mieszkańców, dotyczącą ocenę stanu i potencjału terenów gminnych. 

Udział ankietowanych będzie aktywnym wkładem w tworzeniu nowego planu strategii rozwoju do 2027 roku. Wypełnienie formularza jest odzwierciedleniem potrzeb oraz określeniem przyszłych kierunków inwestycji gminy Zalesie. 

Ankietę znajduje się pod linkiem: https://forms.gle/gA1qoN38pz7ELjzw6 i będzie dostępna do czwartku (12 sierpnia). 

Karolina Rojek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe