Miasto sprzyja sportowcom. Pojawią się nowe obiekty sportowe

  • 30.07.2021, 08:18
  • Wiktoria Wdowiak
Miasto sprzyja sportowcom. Pojawią się nowe obiekty sportowe fot. Fb Michał Litwiniuk
W Białej wybudowane zostaną kolejne obiekty sportowe. Inwestycja kosztować będzie prawie 1,2 mln zł, a jej wykonawcą została spółka Eversport. Miasto planuje kolejne etapy inwestycji dla klubu sportowego.

Nowa inwestycja w Białej Podlaskiej obejmuje boisko do siatko-nogi, parking dla 41 pojazdów oraz ciąg pieszo-rowerowy na potrzeby Akademii Piłkarskiej TOP 54. Przedsięwzięcie ma wartość niemal 1,2 mln zł.

Wczoraj (29 lipca) Michał Litwiniuk, prezydent miasta przekazał plac budowy firmie Eversport Sp. z o.o, która jest wykonawcą tej sportowej inwestycji.

Boisko, parking i ciąg pieszo-rowerowy to pierwszy etap inwestycji dla klubu sportowego Akademia Piłkarska TOP 54. Kolejnym etapem będzie budynek służący jako stanica kajakowa przy Krznie. 

Wiktoria Wdowiak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
praca
praca 31.07.2021, 08:55
a może jakiś biznes tutaj sprowadzić a nie tylko ścieżki rowerowe!
wyborca
wyborca 30.07.2021, 13:33
A kiedy powstanie jakiś miejsce do kąpieli i opalania dla mieszkańców miasta zwykłych podatników ,by mieszkańcy nie musieli jeździć do Międzyrzeca ,Łukowa ,Kubiki itp
Witek
Witek 01.08.2021, 22:26
Nie ma miejsca, masz tylko PSW otwarty basen ale tam 15 zeta.
Kiedyś jeździło się na Witulin albo do Woskrzenic na żwirownie. Dziś tylko wędkarstwo tam kąpieli nie polecam, szkło, haczyki, małże, brudna woda. Za komuny jednak było lepiej jeśli chodzi o rekreacje. MIeszkania były tańsze każdego było stać na wszytko. Dziś POPiS pozwala pracować tylko za miskę ryżu.
kaka
kaka 31.07.2021, 18:33
No... w Małpim Gaju przy moście, postawili znak... zakaz kąpieli !!!!

Pozostałe