Poszkodowani uwięzieni we wrakach po "czołówce". Kierowca nie żyje

  • 30.07.2021, 12:36 (aktualizacja 30.07.2021, 15:41)
  • Karolina Jaszczuk
Poszkodowani uwięzieni we wrakach po "czołówce". Kierowca nie żyje fot. PSP Biała Podlaska/nadesłane
Droga wiodąca przez Ortel Książęcy Drugi jest zablokowana po czołowym zderzeniu dwóch aut osobowych. Służby są na miejscu i udzielają pomocy poszkodowanym. Kierujący Fordem Focusem zginął na miejscu.

Dzisiaj (30 lipca) kilka minut po godzinie 12 dyżurny straży odebrał zgłoszenie o poważnym wypadku w Ortelu Książęcym Drugim. - Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący fordem 33-latek, zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka citroenem. Drugim autem kierował  32-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. By wydostać jednego z uczestników z uszkodzonego samochodu konieczne było użycie przez strażaków specjalistycznego sprzętu - podkreśla kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji. 

W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł kierowca forda. Do szpitala trafiły dwie osoby, kierujący citroenem oraz pasażer forda. Czynności na miejscu zdarzenia wykonywane były pod nadzorem prokuratora. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku oraz apelują o rozwagę na drodze.

Na miejscu jest policja, pogotowie oraz straż pożarna. Druhowie przy użyciu specjalistycznego sprzętu musieli wydostać poszkodowanych z wraków.

Więcej informacji wkrótce.


 

Karolina Jaszczuk

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zenek
zenek 15.08.2021, 22:53
Widac na nagraniu, koles z forda (Rozwadowski z Tucznej syn kierowcy autobusu) zlapal pobocze i poszedl na czolowke.
Anna
Anna 02.08.2021, 18:14
Samochody powinny moec blokadę na 30 km/h nie byloby talich wypadków. Wolnoej tez się dojedzie.
Nieman
Nieman 02.08.2021, 07:19
Mógł wolniej jechać a nie tak szybko to by nie zginął.....zresztą dobrze że siebie zabił a nie tych niewinnych ludzi co jechali prawidłowo.
Tadek w
Tadek w 01.08.2021, 21:55
Brak slow jenego wariata mniej
Białe
Białe 31.07.2021, 10:20
Kto to byl ??
mariusz_szwaj
mario 31.07.2021, 07:14
jesli dalej bedziemy ostrzegać że policja stoi to nadal bedziemy produkować to co widać na zdjeciach.
Hans Kloss
Hans Kloss 30.07.2021, 18:27
Nie ma co się martwić , że gruchoty tak rozwalone . Weźmie się złomy pościąga na lawecie do Cześka do stodoły i tam się wyklepie . Poszpachluje się graty rozbite , pomaluje i........ za tydzień te dwa gruzy będą stały na Allegro jako " Okazja " , " Igła " , " Nie bity "
MLIKO
MLIKO 30.07.2021, 17:14
W jednym z tych rozbitych złomów przewożono zapewne mleko . Mleko od krowy lub kozy bo całe wnętrze rozbitego złoma jest białe. Mliko się rozlało po całym wnętrzu na skutek zderzenia. Musieli ostro jechać i szybko skoro mliko się wylało i pobrudziło auto. Teraz jest problem bo słyszałem , że rozlane mliko bardzo śmierdzi jak wsiąknie w siedzenia .
Katolik
Katolik 30.07.2021, 16:18
To dobrze że sam się wyeliminował. Stop piratom drogowym. Tam jest teren zabudowany i należy jechać maxymalnie 50 na godzinę. Auta bardzo zniszczone więc pirat Drogowy na bank jechał więcej niż 50 na godzinę. Selekcja naturalna he he. Jednego mniej he he. Tylko szkoda że ucierpieli niewinni przez tagiego pirata. Niech teraz rodzina tego zabitego pirata płaci odszkodowanie poszkodowanym.
Ksiądz Ignacy
Ksiądz Ignacy 30.07.2021, 13:22
Gdyby jechali tak jak trzeba tak gdzieś 15-20 km/h to by nikt nie zginął. Musieli bardzo szybko jechać gdzieś tak 40-50 km/h skoro takie zniszczenia auta i jeden nie żyje. Ludzie jeździjcie wolniej gdzieś tak 15-20 km/ h. A w terenie zabudowanym jeszcze wolniej.
Ktoś
Ktoś 31.07.2021, 14:55
Na codzień jezdzisz rowerem??? 15/ 20km/h 🤣🤣🤣 w zabudowanym mamy jezdzić, tu nie była przyczyna prędkości tylko zmiany pasa ruchu być może zmeczenia kierowcy. Pozdrawiam
Ja
Ja 30.07.2021, 23:32
Mijali nas w lesie za torami na zakręcie wyprzedzali samochody i bardzo bardzo ...szybko jechali.....a za chwilę było bummm.....
Petit
Petit 04.08.2021, 21:05
Jakim cudem mogli was mijać jak to było w ortelu, a oni jechali w stronę białej? :O
DawidW
DawidW 30.07.2021, 22:39
20km/h ? No bez przesady. Zamiast takiego chorego ograniczenia prędkości proponowałbym trzymanie się swojego pasa : )
Słuszna
Słuszna 30.07.2021, 22:10
Nie rób sobie jaj z czyjegoś nieszczęścia. Nikt nie wie co się stało na miejscu, nie nam to oceniać
Rolnik
Rolnik 30.07.2021, 15:48
Oj chyba szybciej jechali niż 40-50 km/h . Po uszkodzeniach tych dwóch siepów widać że musieli co najmniej z 60 km /h jechać. Dobrze że w tej kukurydzy się wykotłowali i nikomu ogrodzenia nie rozwalili bo ludzie nie mogli by świń paść jakby płot był rozwalony .

Pozostałe