Wreszcie rozpoczyna się remont Podmiejskiej

  • 02.08.2021, 12:33
  • Aleksandra Bielecka
Wreszcie rozpoczyna się remont Podmiejskiej fot. fb Miasto Biała Podlaska
Mieszkańcy ulicy Podmiejskiej doczekali się remontu drogi. Już w tym tygodniu rozpoczyna się pierwszy etap budowy, przez co zostanie zamknięty długi odcinek drogi.

Od wtorku (3 lipca) rozpocznie się budowa ul. Podmiejskiej. Robotnicy będą wymieniali sieć uzbrojeniową. W związku z remontami z użytku publicznego zostanie wyłączony odcinek od ul. Fedorowicza do ul. Kasztanowej. Nowa organizacja ruchu ma na celu zapewnienie bezproblemowego dojazdu do Niepublicznej Szkoły im. Janusza Korczaka.

Aleksandra Bielecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Karol
Karol 03.08.2021, 16:30
Ile czasu ma trwać remont?
Użytkowniczka13
Użytkowniczka13 03.08.2021, 09:11
No nareszcie, ulica była tragiczna a jeszcze został postawiony próg zwalniający. Cała ta ulica była jednym wielkim progiem zwalniającym, bo strach jeździć po tych dziurach.

Pozostałe