Podsumowali sportową przygodę

  • 09.09.2021, 09:58
  • Wiktoria Wdowiak
 Podsumowali sportową przygodę fot. Miasto Biała Podlaska
Doszło do podsumowania sportowej przygody w Rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. W czerwcu uczestnicy rywalizacji wykręcili 479725,37 km. Miasto znalazło się na zaszczytnym drugim miejscu. Podczas spotkania podsumowującego prezydent wręczył nagrody najlepszym uczestnikom sportowego wyzwania. Podsumowanie konkursu rozpatrzono w 12 kategoriach.

We wtorek (7 września) w Białej Podlaskiej odbyło się spotkanie podsumowujące Rywalizację o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.

Bialczanie w czerwcu wykręcili 479725,37 km, co dało miastu drugie miejsce na podium.

Podczas wydarzenia odbył się konkurs na „oryginalny strój” oraz na najmłodszego i najstarszego uczestnika rowerowej rywalizacji.

Na spotkaniu Michał Litwiniuk, Prezydent Miasta Biała Podlaska wręczył nagrody najlepszym uczestnikom rywalizacji. Konkurs podsumowano na podstawie 12 kategorii.

Wyniki bialczan w Rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski:


Wiktoria Wdowiak

Zdjęcia (111)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe