Tragiczny pożar w jednej z gmin. Znaleziono zwęglone zwłoki

  • 13.09.2021, 10:43
  • Aleksandra Bielecka
Tragiczny pożar w jednej z gmin. Znaleziono zwęglone zwłoki fot. fb OSP KSRG Leśna Podlaska
W jednej z gmin doszło do pożaru domu. Strażacy na miejscu znaleźli ciało właściciela. Śledztwo w tej sprawie prowadzi policja.

W poniedziałek (13 września) o 6 rano w Ludwinowie doszło do tragicznego pożaru. Ogień spalił część parterowego domu, który był wykonany z drewna i pokryty blachą. W akcji wzięło udział sześć zastępów straży pożarnej, w trym OSP Worgule, OSP Leśna Podlaska i OSP Sitnik. Podczas akcji ratowniczo-gaśniczej na podłodze w kuchni znaleziono ciało 72- letniego właściciela posesji.  Po znalezieniu ofiary zaczęto przeprowadzać reanimację, jednakże ciało było w znacznej części zwęglone, w związku z czym nie udało się uratować właściciela posesji - podkreśla dyżurny z Miejskiego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej.

- Ciało zostało zabezpieczone w celu wykonania sekcji zwłok - dodaje kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

Straż pożarna straty oszacowała na 50 tysięcy złotych. Działania mające wyjaśnienie powodu pożaru oraz okoliczności tej tragicznej śmierci prowadzi policja pod nadzorem prokuratury.

Zdjęcia pochodzą od OSP KSRG Worgule. 

Aleksandra Bielecka

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Módlmy się
Módlmy się 15.09.2021, 01:59
Ma Ksiądz Antoni rację. Tam naprawdę jest Matka Boska. Ukazała się. Też ją widzę. Trzeba się modlić. Niech odpoczywa Matka Boska w pokoju a światło Źwiekuista niech jej świeci na wieki. Niech odpoczywa ze wszystkimi świętymi. Dobry Jezu a nasz Panie daj jej wieczne odpoczywanie. Ament Ojcze nasz. Ament Bóg zapłać.
bulabula
bulabula 13.09.2021, 21:11
Po znalezieniu ofiary zaczęto przeprowadzać reanimację, jednakże ciało było w znacznej części zwęglone, w związku z czym nie udało się uratować właściciela posesji - czy ktoś potrafi mi wytłumaczyć . jak się reanimuje zwęglone ciało ? Proszę o wskazówki .
ksiądz Antoni
ksiądz Antoni 13.09.2021, 18:27
To musiało być święte miejsce bo się Matka Boska w zgliszczach ukazała. Wyraźnie widzę postać Matki Boskiej na zdjęciu . Apeluję do wszystkich aby udali się w te zgliszcza i zaczęli się tam modlić . To święte miejsce . Zbierajcie się grupkami i pielgrzymujce w to miejsce aby oddać cześć ukazującej się Matce Boskiej . A przy okazji proszę was moi drodzy parafianie abyście dawali więcej pieniążków na ofiarę i na tacę. Bo my księża jesteśmy biedni , nie mamy za co żyć i często przymieramy głodem .
Póki nie było internetu
Póki nie było internetu 14.09.2021, 13:22
...tylko rodzina wiedziała, żeś debil...
Katolik
Katolik 14.09.2021, 15:45
Zamilcz Bezbożniku !!! Jak śmiesz tak się odnosić do osoby duchownej , do Księdza. Żadnej świętości teraz nie macie i nie szanujecie księży . Do kościoła byś poszedł i się pomodlił . Ja też tam matkę boską widzę .

Pozostałe