Organizują tęczową przygodę

  • 15.09.2021, 10:37
  • Wiktoria Wdowiak
Organizują tęczową przygodę fot. archiwum
Zorganizowane zostaną bezpłatne zajęcia Tęczowego Klubu Malucha. Klub zostanie reaktywowany po prawie dwuletniej przerwie. Głównym celem zajęć jest promowanie czytelnictwa oraz ułatwienie pierwszego kontaktu z książką i biblioteką. Spotkania będą uczyć współpracy w grupie rówieśniczej oraz rozwijania umiejętności poprzez udział w zabawach ruchowych i prostych pracach plastycznych.

W środę (29 września) o godz. 10.30 rozpoczną się pierwsze bezpłatne zajęcia edukacyjne dla dzieci w wieku 2,5 - 3,5 lat. Spotkania w ramach Tęczowego Klubu Malucha będą odbywać się w Bibliotece Barwnej przy ul. Warszawskiej 12C, w Zespole pałacowo-parkowym Radziwiłłów w Białej Podlaskiej. Zajęcia będą odbywały się w każdą środę o godz. 10.30.

Głównym celem zajęć jest promowanie czytelnictwa oraz ułatwienie pierwszego kontaktu z książką i biblioteką. Zajęcia są przygotowywane tak, aby każde dziecko miało okazję do samodzielnej wypowiedzi i pracy we własnym tempie. Uczestnicy spotkań będą mieli okazję nauczyć się współpracy w grupie rówieśniczej.

Warunkiem uczestnictwa w Tęczowym Klubie jest posiadanie karty czytelnika, którą można będzie założyć podczas pierwszego spotkania. Należy wypełnić kartę uczestnika dostępną w Bibliotece Barwnej.

Zapisy odbywają się osobiście w Barwnej Multimedialnej Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży. Ilość miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Wiktoria Wdowiak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe