Organizują starcie pokoleń. Wkrótce 50-lecie uczelni

  • 15.09.2021, 11:45
  • Wiktoria Wdowiak
Organizują starcie pokoleń. Wkrótce 50-lecie uczelni fot. AWF w Białej Podlaskiej
Z okazji 50-lecia uczelni zorganizowane zostanie piłkarskie widowisko „Mecz-Reaktywacja”. W rywalizacji udział wezmą absolwenci, trenerzy, byli zawodnicy i działacze z okresu 1975-2010 z Polski i zza granicy. Spotkanie będzie stanowiło rywalizację kilku pokoleń. Organizatorem sportowego wydarzenia jest doc. dr. Leszek Cicirko.

W piątek (17 września) o godz. 15 w Białej Podlaskiej odbędzie się mecz piłkarskich pokoleń z okazji 50-lecia Akademii Wychowania Fizycznego. Piłkarskie  widowisko „Mecz-Reaktywacja” odbędzie się na stadionie piłkarskim Filii AWF przy ul. Makaruka 29 (Szkoła Trenerów).

W meczu udział wezmą absolwenci, trenerzy, byli zawodnicy i działacze z okresu 1975-2010 z Polski i z zagranicy. W meczu weźmie udział ponad 100 uczestników. Spotkanie oznacza rywalizację sportową kilku pokoleń.

Wiktoria Wdowiak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe