Pobudź swoją wyobraźnię

  • 15.09.2021, 12:33
  • Wiktoria Wdowiak
Pobudź swoją wyobraźnię fot. Fb Gminny Ośrodek Kultury w Leśnej Podlaskiej
Zorganizowane zostaną zajęcia plastyczne pt. „Świat Wyobraźnia”. Artystyczne spotkania poprowadzi Wiesława Kalicka, nauczycielka plastyki. Zajęcia skierowane są do dzieci i młodzieży powyżej siódmego roku życia. Uczestnicy spotkań pobudzą swoją wyobraźnię oraz rozwiną plastyczne zainteresowania.

W środę (22 września) odbędą się pierwsze zajęcia plastyczne pt. „Świat Wyobraźni”. Spotkanie odbędzie się o godz. 15 w sali plastycznej Gminnego Ośrodka Kultury w Leśnej Podlaskiej. Zajęcia poprowadzi Wiesława Kalicka, nauczycielka plastyki. Warsztaty plastyczne przeznaczone są dla dzieci i młodzieży powyżej siódmego roku życia.

Zajęcia wpłyną pozytywnie na wyobraźnię dzieci i młodzieży oraz pomogą rozwinąć pasje plastyczne.

Wiktoria Wdowiak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe