Będą mieli gdzie parkować. Inwestycja zbliża się ku końcowi

  • 15.09.2021, 12:17
  • Karolina Rojek
Będą mieli gdzie parkować. Inwestycja zbliża się ku końcowi fot. Karolina Chechłowska
Zrealizowanie tej inwestycji od paru lat było marzeniem mieszkańców bloków przy ulicy Kopernika. Budowa wkrótce się zakończy, a bialczanie, mieszkający w tej okolicy wzbogacą się o wiele nowych miejsc parkingowych. Przy okazji wyremontowane zostały inne elementy znajdujące się na terenie powstającego parkingu.

Parking przy ulicy Kopernika i Akademickiej w Białej Podlaskiej wzbogaci się o 50 miejsc, co da duże ułatwienie mieszkańcom okolicznych blokowisk. Inwestycja ma zostać oddana do użytku planowo już 30 września. 

- Należy pamiętać, że parking to wspólna inwestycja miasta z Młodzieżową Spółdzielnią Mieszkaniową. Materiały budowlane były w gestii Michała Litwiniuka, prezydenta miasta, a pracami i sprzętem do nich użytym zajęła się spółdzielnia - mówi Mieczysław Ruta, szef Młodzieżowej Spółdzielni Mieszkaniowej. - Mieszkańcy wykazali się pełnym zrozumieniem i w sposób bezproblemowy usunęli swoje samochody na czas prac budowlanych - dodaje.

Wraz z przebudową parkingu przebudowano również kanalizację deszczową, usunięto kolizję kabli energetycznych oraz oświetlenie osiedla i parkingu.

Karolina Rojek

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe