Herkulesy nad naszym regionem

  • 15.09.2021, 16:45
  • LJK
Herkulesy nad naszym regionem fot. Mariusz Gromadzki
Samolot C-130J-30 Super Hercules Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych krążył nad naszym regionem. Prawdopodobnie ma to związek z ćwiczeniami za wschodnią granicą Polski.

Dziś nad Białą Podlaską oraz okolicami można było zaobserwować dwa samoloty jeden z nich to Hrekules, drugi E-8 Joint STARS. Prawdopodobnie swoją obecność zawdzięczają ćwiczeniom wojsk rosyjskich i białoruskich - ZAPAD za wschodnią granicą. Wojskowe samoloty krążyły nad regionem w celu rozpoznawczym.

Postaramy się uzyskać wkrótce oficjalne informacje o lotach tych maszyn. 

LJK

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kontrwywiad
Kontrwywiad 16.09.2021, 15:27
Polska posiada 5 Herkulesów zakupionych jako używane ze Stanów Zjednoczonych. Stacjonują w 33 Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu. Stamtąd do nas przylatują. Nie wiem tylko niestety po co. 😁
Ksiądz Antoni
Ksiądz Antoni 16.09.2021, 13:09
Kiedy zabiorą 500+ nierobom i dzieciorobom ???
xxx
xxx 20.09.2021, 14:07
A z czego ci ciulu na tacę będą dawać? Ty im daj a nie łapy jeszcze z koszyczkiem wyciągasz!!
70 000 000
70 000 000 16.09.2021, 09:53
A to nie były marszałek i była premier wojskowymi taksówkami do Rzeszowa nie lecieli? 😉 Oczywiście oddzielnie bo...ta podwózkę im się nalezala (a poza tym stac nasze państwo).
jjo
jjo 16.09.2021, 12:25
spadaj trollu
70 000 000
70 000 000 16.09.2021, 15:16
Oj oj zabolało pisowskie serduszko? Nie wstyd Ci ze Westerplatte broniło mniej żołnierzy niż jest codziennie policjantów pod domem naczelnika na Żoliborzu? 😂
Jan
Jan 17.09.2021, 16:28
Pamiętam rządy P.Tuska, bieda,nędza i bezrobocie i nigdy więcej tego !
RUMCAJS
RUMCAJS 21.09.2021, 23:57
NIECH UNIA PISIOROM KASĘ COFNIE , TO TEŻ BĘDZIE BIEDA I NĘDZA . A INFLACJA ROŚNIE I CENY .
Raf
Raf 16.09.2021, 09:03
Wieczorem inny samolot latał
czadoman
czadoman 16.09.2021, 12:54
wieczorem to chyba Bryza była. Dziś z lotniska wystartowały trzy Herkulesy i odleciały.
Radek
Radek 16.09.2021, 08:02
Oby nie zwiastowały czegoś gorszego niż kazdy przypuszcza.
Koneser
Koneser 16.09.2021, 00:11
Piękne maszyny, było na co popatrzeć
czytelnik
czytelnik 15.09.2021, 21:37
Widziałem i oby takich częściej. Mi nie przeszkadza
Polski Cherkules
Polski Cherkules 15.09.2021, 20:47
Herkulesy są polskie.
znafca
znafca 16.09.2021, 08:25
Polska nie posiada C130J, to była maszyna USAF
Mmm
Mmm 15.09.2021, 19:56
Ja widziałem jak z nich spadochroniarze skakali.. Więc pewnie to inny powód był.
Tmjr
Tmjr 16.09.2021, 11:58
Desant oficera łącznikowego w razie W.

Pozostałe