Policjanci, strażacy i mieszkańcy wsi przeszukują teren. Zaginęła Agnieszka Sobieszuk

  • 19.09.2021, 12:42
  • LJK
Policjanci, strażacy i mieszkańcy wsi przeszukują teren. Zaginęła Agnieszka… fot. KMP Biała Podlaska
Został podniesiony alarm w jednej z miejscowości na naszym terenie. Policjanci poszukują 58-letniej Agnieszki Sobieszuk. Kobieta w piątek rano wyszła z domu do lasu na grzyby. Do chwili obecnej nie powróciła, jak też nie nawiązała kontaktu z rodziną.

- Wczoraj po południu mieszkaniec gminy Drelów zgłosił zaginięcie swojej żony. Z relacji zgłaszającego wynikało, że kobieta dzień wcześniej około godziny 9.00 wyszła na grzyby do lasu, znajdującego się w rejonie miejsca jej zamieszkania, jednak sięgającego również na teren powiatu radzyńskiego. Do chwili zgłoszenia 58-latka nie powróciła do domu jak też nie nawiązała kontaktu z rodziną. Dodatkowo z uwagi na stan zdrowia kobiety istnieje realne zagrożenie dla jej życia i zdrowia - podkreśla kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej. 

KTO SZUKA ZAGINONEJ

Od momentu zgłoszenia rozpoczęły się intensywne poszukiwania 58-latki. W działaniach wykorzystany został specjalistyczny sprzęt w tym śmigłowiec oraz dron. Wykorzystany został również pies służbowy.

W poszukiwania poza międzyrzeckimi i bialskimi funkcjonariuszami włączyli się też policjanci Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie jak też Komendy Głównej Policji oraz inne służby w tym funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej i Międzyrzecu Podlaskim oraz OSP w Szóstce, Drelowie, Łózkach oraz Worsach.

W działania aktywnie włączyli się również mieszkańcy okolicznych miejscowości oraz rodzina i znajomi zaginionej. Dzisiaj kolejny dzień poszukiwań 58-letniej Agnieszki Sobieszuk zamieszkałej w miejscowości Wólka Łózecka.

JAK WYGLĄDA AGNIESZKA SOBIESZUK

Rysopis zaginionej: wzrost  około 170 centymetrów, krępej  budowy ciała,  waga około 80 kg, włosy krótkie siwiejące. W chwili zaginięcia kobieta poruszała się bordowym rowerem typu damka  z koszem wiklinowym w kierunku miejscowości Ostrówki. Ubrana była  w  bordową kurtkę-bluzę, ciemne spodnie i szarą czapkę.

Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jej pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim  pod nr tel. 47 814-52-10 lub na numer alarmowy 112.

Poniżej zdjęcia OSP KSRG Drelów i OSP Szóstka z wczorajszych poszukiwań.

LJK

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
List gończy
List gończy 19.09.2021, 17:42
To jest poszukiwana listem gończym czy tak tylko jej poszukują ?
wojtas
wojtas 20.09.2021, 13:02
Kto durno pyta ten... pyta :-)
polak
polak 19.09.2021, 23:56
czytaj ze zrozumieniem

Pozostałe