Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji lokalnej w Białej Podlaskiej: “Rola mediów lokalnych w działalności strażniczej”

  • 24.09.2021, 14:18
  • tekst sponsorowany
Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji lokalnej w Białej Podlaskiej:…

Warszawskie Seminarium Aksjologii Administracji zaprasza do wzięcia udziału w ogólnodostępnej konferencji lokalnej w Białej Podlaskiej: “Rola mediów lokalnych w działalności strażniczej”, która odbędzie się w Hotelu Delfin (Jana Pawła II 11, 21-500) w sobotę 25 września 2021 r. w godzinach 9:00-17:00. 

Konferencja zostanie zorganizowana w ramach programu „Administracja pod Kontrolą”, którego celem jest wzmocnienie społecznej kontroli administracji publicznej. Zajęcia zostały podzielone na dwie części tematyczne. Pierwszy blok tematyczny „Rola mediów lokalnych w działalności strażniczej” będzie poprowadzony w godzinach od 9:30 – 12:45.

Drugą część wydarzenia w godzinach 13:45 – 17:00 poprowadzi Mikołaj Krupa z Krakowskiego Stowarzyszenia Mówców/One Speech. Zajęcia przybiorą formę warsztatową i zostaną poświęcone rozwijaniu umiejętności przywódczych (leadership) w społecznościach lokalnych. 

Uczestnicy mogą otrzymać materiały dydaktyczne o zakresie tematycznym zbieżnym z tematyką konferencji oraz certyfikaty poświadczające udział w szkoleniu

Link do formularz rejestracyjnego - https://forms.gle/GtDQgGf14QP9SRJMA

tekst sponsorowany

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe