Kinga Linkiewicz ze złotem i diamentem

  • 20.09.2021, 13:47
  • Karolina Rojek
Kinga Linkiewicz ze złotem i diamentem fot. fb Kinga Linkiewicz
Kinga Linkiewicz to wokalistka, która pomimo młodego wieku osiągnęła wiele ogólnopolskich oraz międzynarodowych sukcesów. Tym razem Złotą i Diamentową Nagrodę otrzymuje w naszym kraju. Kinga powraca z Mazur także z Pieniężną Nagrodą Prezydenta miasta.

Kinga Linkiewicz na XXI Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca "Muszelki Wigier 2021", śpiewając piosenkę "Every breath you take" zachwyciła jury konkursu i swojej kategorii wiekowej 17-25 lat zajęła pierwsze miejsce. Kingę dostrzegł także prezydent Suwałk, który postanowił jej wręczył nagrodę pieniężną. Podczas festiwalu o najwyższe miejsca rywalizowało około 300 wokalistów i tancerzy z Polski, Niemiec, Litwy oraz Ukrainy. 

Kinga wystąpiła również w gali telewizyjnej "Młodzi w Suwałkach" z orkiestrą Artura Grudzińskiego, wykonując piosenkę "A ja lubię jazz", za którą otrzymała Diamentową Muszelkę Wigier. 

Do występu Kingę przygotowały Danuta Błażejczyk oraz Paulina Grochowska. Wsparcie okazała również uczelnia, której studentką jest Kinga Linkiewicz, czyli Państwowa Szkoła Wyższa imienia Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. 

 

Karolina Rojek

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe