Czeka na Ciebie rodzinna niedziela

  • 23.09.2021, 09:14
  • ww
Czeka na Ciebie rodzinna niedziela fot. archiwum
Zorganizowany zostanie festyn, podczas którego będzie można zaszczepić się jednodawkowym preparatem. W programie spotkania zawarto degustację potraw przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich. Na spotkaniu nie zabraknie również popcornu i waty cukrowej. W programie festynu przewidziano także zawody sportowe.

W niedzielę (26 września) odbędzie się festyn organizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich „Babeczki z Wygnaneczki”. Impreza rozpocznie się o godz. 13. Wydarzenie odbędzie się na placu przy świetlicy wiejskiej w Wygnance.

Program spotkania zawiera strefę dla dzieci oraz gastronomiczną, degustację potraw przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich oraz zawody sportowe.

Na imprezie nie zabraknie waty cukrowej oraz popcornu.

Podczas wydarzenia nastąpi możliwość zaszczepienia się jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson. Osoby zaszczepione podczas festynu zostaną nagrodzone upominkami. 

ww

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe