Ekspresja i abstrakcja na ścianach galerii

  • 09.04.2018, 13:22
  • bp24_Karolina_Jaszczuk
Ekspresja i abstrakcja na ścianach galerii
Na ścianach galerii zawisły kolorowe, nietypowe obrazy autorstwa Krzysztofa Koniczka. O ich wyjątkowości może świadczyć faktura oraz przedmioty wkomponowane w obraz.


W piątek (6 kwietnia) na ścianach Galerii Podlaskiej zawisły prace malarskie. Ich autorem jest Krzysztof Koniczek. Swoją przygodę z malarstwem zaczął w latach 80. Nie raz uczestniczył w charytatywnych akcjach na które przekazywał swoje dzieła. Jego prace są ekspresyjne, a bywają i abstrakcyjne. Cechuje je kolor, faktura oraz przedmioty, które niejednokrotnie wkomponowane są w dzieło. Obrazy, które tworzy Krzysztof Koniczek, są przemyślane pod względem kolorystyki. Autor doskonale wie jak kolor wpływa na ludzkie odczucia.
Na wystawie w bialskiej galerii miłośnicy sztuki mogli obejrzeć, a także dotknąć wyjątkowych pod względem faktury dzieł. Artysta uzyskuje różnorodne kształty za pomocą farby i gipsu. Autor obrazów przygotował także krótki film, który wyświetlono podczas wernisażu.Wystawę można oglądać do 30 kwietnia w Galerii Podlaskiej w Białej Podlaskiej.bp24_Karolina_Jaszczuk

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe