Przygniótł go wagonami. Zmarł na miejscu

  • 11.10.2021, 11:40
  • Karolina Rojek
Przygniótł go wagonami. Zmarł na miejscu fot. archiwum
Nad ranem na torach zginął młody mężczyzna. Pracował na jednym z portów przeładunkowych. To była jego ostatnia służba, gdyż został przygnieciony przez skład towarowy.

Dzisiaj (11 października) po godzinie 7 rano w porcie przeładunkowym w Małaszewiczach doszło do zdarzenia, w którym 25-latek został przygnieciony przez skład towarowy. W wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna zmarł na miejscu. Kierujący lokomotywą był trzeźwy. Sprawę bada policja pod nadzorem prokuratury. 

Karolina Rojek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
misio_maly
Były Pracownik 20 13.10.2021, 21:42
Ten maszynista naraził zakład na straty wielu tysięczne rozwalając opory zaporowe na wielu zakładach, niszcząc słupy świetlne, wykoleił wagony które nadawały się na żyletki, tłumaczył się na brak łączności z manewrowymi i dalej pracował do śmiertelnego wypadku. Po pierwszym zdarzeniu braku łączności gdzie był dyrektor techniczny. Jak nadal robił w zakładzie pracy to po co dyrektor dalej go zatrudniał jak były skargi na niego np. zasypiał oraz że jest głuchy.
Jo jo
Jo jo 14.10.2021, 18:08
Pierdoły piszesz , każdy kto tam pracuje to tylko po to aby zrobić kurs i spieprzyć do innej firmy gdzie lepiej. Naturalna rzecz. Tam doświadczonych ludzi brakowało i będzie brakować . Były pracownik , tyle pracy co oranżada w butelce ...
Często widzę jak Ci manewrowi pracują , nie twierdzę przy tym że to wina chłopaka który zginął . Wina leży gdzie indziej , i kto tam pracował to wie ....
A tam kto miał epizod , to niech niech się uciszy ...
Z okolic
Z okolic 13.10.2021, 13:38
Jak by ci caly czas brzęczał piszczek tez bys guzik wdusil ale raduo mozna sciszyc zeby nie bylo slychac
ePiSkopat
ePiSkopat 13.10.2021, 10:15
Przy śmiertelnych wypadkach (i zgonach naturalnych) powinny być wyłączone komentarze. Pojawiają się wpisy zwalnianych frustratów, wiedzących o zdrowiu więcej niż lekarz medycyny pracy. Zapadają wyroki (opinie) o lekarzu, maszyniście, zakładzie pracy. Natomiast o pijakach na motorach (brak komentarzy) to co ogólne przyzwolenie na jazdę po pijaku?.
Były pracownik 2
Były pracownik 2 12.10.2021, 18:43
Ta cała firma Europort oraz wcześniejszy UTS to jedno wielkie dno każdy odpycha od siebie. Nie polecam tej firmy
*******
******* 12.10.2021, 14:51
Czy ten maszynista nie słyszał czy co..........
Darmowe 500 +
Darmowe 500 + 12.10.2021, 11:55
Te wasze kłótnie są mało ważne. Człowiek nie żyje a ja się pytam kiedy odsuniemy PiS od władzy. Jestem darmozjadem, nie pracuję i biorę 500+
Toja.
Toja. 19.10.2021, 15:24
Nie pracujesz bo jesteś niedorobiony kmiotem a PiS przy władzy jest i będzie na pochybę takim ogonom jakim ty jesteś.
Bierze się 500 +
Bierze się 500 + 13.10.2021, 13:43
Po co ma moja żona pracować za jakąś najniższą krajową u jakiegoś polskiego psudo przedsiębiorcy za 2 tys zł. Narobiliśmy czworo dzieci i też biezemy 2 tys. zł. Niech sobie sam polski pseudo przedsiębiorca pracuje za te 2 tys zł. Lub niech swoją rodzinę zatrudni lub Ukraińców.
500 + jest supet
500 + jest supet 13.10.2021, 11:55
Mieliśmy z mężem jedno dziecko. Ale jak PiS daje za darmo 500 + to zrobiliśmy sobie drugie dziecko. Mąż pracuje a siedzę w domu, nie pracuję, nic nie robię a biorę 1000 zł za darmo. Tylko całymi dniami śpię, kawę piję i ziarnka luskam. 500+ jest super bo płacą za darmo, za nic nie robienie. Zastanawiamy się czy nie zrobić sobie trzeciego dziecka...... zawsze te dodatkowe 500 zł wpadnie za darmo.
Dziecioroby
Dziecioroby 13.10.2021, 11:44
Prędko nie odsunie się PiS-u. Bo Polska B zagłosuje znów na PiS. Obiecają nierobom znowu 500+ i nieroby będą w domu siedzieć, dzieci robić a my na ich bachory będziemy pracować. Będziemy pracować na tych co narobili dzieci i biorą 500 +
Aaads
Aaads 15.10.2021, 00:00
Zrób dziecko jeśli umiesz
Gość
Gość 12.10.2021, 08:20
Idziesz/jedziesz do pracy i nie wiesz czy wrócisz, to straszne...kondolencje rodzinie.
Jojo
Jojo 11.10.2021, 21:03
Czyżby kolejna ofiara firmy agrostop ? Ciekawe dlaczego policja nigdy nie zauważa jakiś nieprawidłowości i zawsze są obarczani pracownicy ? W przeciągu kilkunastu lat zginęło już tam kilka osób.....
Już były pracownik
Już były pracownik 12.10.2021, 22:37
To europort
....*...
....*... 12.10.2021, 22:25
Tym razem nie
Paweł
Paweł 12.10.2021, 17:52
Europort
Calvin
Calvin 12.10.2021, 15:30
Tutaj jest inny problem a mianowicie że firmy zatrudniają ślepych głuchych emerytów a lekarze biorą kasę od tych emerytów że on nadaje się do takiej pracy
Już były pracownik
Już były pracownik 11.10.2021, 13:54
Szybciej szybciej i szybciej, młody chłopak przygnieciony, a stary maszynista który nie wiadomo jakim cudem przechodził badania jak był głuchy i często zasypiał na maszynie nie jeden oporek już załatwił, może w końca wielki dyrektor zacznie myśleć kogo zatrudnia i co jest ważniejsze, życie czy szybko podstawiony skład pod suwnice...
Gość
Gość 12.10.2021, 20:59
Może masz i rację ale co manewrowy robił między uporkiem a jadącym składem...?
GyGy
GyGy 13.10.2021, 13:35
może płozę podkładał co by wagony nie dojechały do uporka?!
Gość
Gość 13.10.2021, 23:04
Możliwe tylko sam pewnie dobrze wiesz że jeżeli skład się toczył to niestety nie miał prawa tego robić...
GyGy
GyGy 13.10.2021, 09:16
Np. podkładał "płozę"
Pracownik Były
Pracownik Były 12.10.2021, 13:05
To Prawda... już nie pracuje też od jakiegoś czasu ale z Tym Maszynistą zawsze były problemy z Łącznością
j-23
j-23 17.10.2021, 01:06
jeśli to prawda zgłoście się na świadków... to tak niewiele, ale rodzina otrzyma solidne zadośćuczynienie, ubezpieczyciel tez nie będzie robił problemów.. rodzina została sama.. może miał dzieci...
ona123
ona123 19.10.2021, 12:51
nie mial. byc jedynakiem
jjo
jjo 12.10.2021, 12:53
bardzo poważne oskarżenia. Zresztą bez pokrycia. Maszynista musi wciskać guzik co jakis czas więc o zasypianiu nie ma mowy
misio_maly
były pracownik 20 13.10.2021, 21:54
czuwak jest na trasie pociągu szlakowego a nie na manewrach w obrębie bocznicy kolejowej.
Ciekawy
Ciekawy 13.10.2021, 18:40
Na manewrach też? Czy do pewnej prędkości czuwak nie działa?

Pozostałe