Znajdź się w Centrum Dialogu

  • 12.10.2021, 11:03
  • Karolina Jaszczuk
Znajdź się w Centrum Dialogu fot. archiwum
Po raz piętnasty odbędzie się Centrum Dialogu organizowane przez Rotary Klub Biała Podlaska. Tematem będzie "Racja Stanu Polski - Konteksty Międzynarodowe Onegdaj i Dziś".

Karolina Jaszczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Paweł
Paweł 14.10.2021, 10:55
O Maryjo, bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają , a zwłaszcza za masonami i poleconymi Tobie
Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus; supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae caelestis, Satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen

Pompejka
Pompejka 14.10.2021, 20:47
Tak, tu trzeba odmawiać Nowennę pompejańską za to miasto, bo nawet w takiej mieścinie to zło się zalęgło i dlatego tu jest jak jest. Tam gdzie oni tam bieda i zło.

Pozostałe