Podsumowali "Gminną potańcówkę na dechach"

  • 12.10.2021, 11:46
  • Karolina Jaszczuk
Podsumowali "Gminną potańcówkę na dechach" fot. Gmina Międzyrzec Podlaski
W tym roku odbyło się kilka potańcówek, które były składnikami projektu realizowanego przez gminę. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców, dlatego planowana jest kolejna edycja "Gminnych potańcówek na dechach".

W miniony weekend zakończono i podsumowano projekt pod tytułem "Gminna potańcówka na dechach" realizowany przez gminę Międzyrzec Podlaski. W ramach projektu odbyło się pięć spotkań. Uczestnicy mogli podczas nich nauczyć się tańców tradycyjnych, zobaczyć pokazy nietypowych instrumentów, posłuchać koncertów oraz zatańczyć wspólnie. Podczas potańcówek zagrało wielu lokalnych artystów i zespoły ludowe.

Projekt został dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury "Kultura – Interwencje 2021".

Organizatorzy planują koleją edycję, która ma rozpocząć się wiosną przyszłego roku.

 

Karolina Jaszczuk

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe