Królowały tam ziemniaki

  • 12.10.2021, 12:54
  • Karolina Jaszczuk
Królowały tam ziemniaki
W gminie Leśna Podlaska zorganizowano Dzień Pieczonego Ziemniaka. Podczas wydarzenia można było nie tylko skosztować różnorakich potraw z ziemniaków, ale również usłyszeć występy artystyczne.

W ostatni weekend w Zaberbeczu odbył się Dzień Pieczonego Ziemniaka organizowany przez Samodzielne Koło Gospodyń w Zaberbeczu oraz Gmin Ośrodek Kultury w Leśnej Podlaskiej. Wydarzenie rozpoczęły występy artystyczne w wykonaniu mieszkanek miejscowości oraz przyjezdnych zespołów ludowych.

Podczas wydarzenia rozstrzygnięto także konkurs na najlepszą potrawę z ziemniaka i przyznano nagrody ich autorom. Nie zabrakło degustacji przysmaków przygotowanych przez lokalne koło gospodyń.

Na koniec można było wysłuchać koncertu Chłopców z Bandu.

Karolina Jaszczuk

Zdjęcia (30)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe