Znalazła torebkę, a w niej kilka tysięcy. Odniosła ją policjantom

  • 13.10.2021, 13:11
  • Karolina Jaszczuk
Znalazła torebkę, a w niej kilka tysięcy. Odniosła ją policjantom fot. archiwum
Pracownica jednego z bialskich lokali gastronomicznych znalazła torebkę z zawartością kilku tysięcy złotych. Zachowała się uczciwie i odniosła znalezisko na komendę. Właściciela torebki szukają teraz policjanci.

Pod koniec ubiegłego miesiąca do bialskich policjantów zgłosiła się pracownica jednego z lokali gastronomicznych w Białej Podlaskiej. - Z jej relacji wynikało, że podczas sprzątania restauracji znalazła torebkę, a w niej kilka tysięcy złotych. Nie było tam jednak dokumentów, które potwierdziłyby tożsamość właścicielki. Podjęte przez personel próby odnalezienia właścicielki zguby zakończyły się niepowodzeniem, dlatego postanowiła sprawę zgłosić organom ścigania. - informuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik komendy.

Teraz właścicielki torebki szukają funkcjonariusze policji. Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszony jest o kontakt z komendą pod numerem telefonu 47 814 13 23 lub 112.

- Dziękujemy znalazcy za godną naśladowania obywatelską postawę. Często osoby, które przynoszą znalezione przedmioty do komendy czy komisariatu chcą pozostać anonimowe, nie licząc na żadne gratyfikacje, ze strony właścicieli. - pisze policjantka.

 

Karolina Jaszczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe