To już wiek od odkrycia insuliny. W kampanii wzięła udział studentka AWF

  • 13.10.2021, 14:08
  • Karolina Jaszczuk
To już wiek od odkrycia insuliny. W kampanii wzięła udział studentka AWF fot. AWF Biała Podlaska (fb)
Dominika Sacharuk, studentka bialskiej filii Akademii Wychowania Fizycznego wzięła udział w kampanii „100 lat insuliny – leku, który zmienił świat". Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na to, że cukrzyca stanowi problem o globalnej skali.

Dominika Sacharuk studiuje fizjoterapię na trzecim roku. Wzięła udział w kampanii „100 lat insuliny – leku, który zmienił świat" z okazji 100. rocznicy odkrycia insuliny. Akcja zwraca również uwagę na fakt, że cukrzyca stanowi narastający problem społeczny na całym świecie.

W ramach kampanii do 28 października za Domami Towarowymi Wars Sawa Junior w Warszawie można także oglądać wystawę fotograficzną.

Karolina Jaszczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Hulk
Hulk 13.10.2021, 18:26
Jacie ale news chyba nie zasnę

Pozostałe