Pijany kierowca uderzył w ogrodzenie. Zniszczył 13 aut

  • 27.05.2018, 16:28
  • bp24_Agnieszka-Salata
Pijany kierowca uderzył w ogrodzenie. Zniszczył 13 aut
Kierujący pojazdem marki BMW uderzył w ogrodzenie komisu samochodowego. Przy badaniu okazało się, że kierowca miał prawie 3 promile alkoholu.



Do zdarzenia doszło tuż po godzinie czwartej nad ranem przy ul. Zamkowej. - Kierujący pojazdem jadąc od strony ul. Warszawskiej zjechał na przeciwległy pas ruchu. Ściął znaki, wjeżdżając w ogrodzenie i zaparkowane samochody na terenie komisu - mówi Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.



- W wyniku zderzenia została zniszczona brama, 13 aut znajdujących się na posesji, z czego trzy nadają się już tylko do kasacji - stwierdza właściciel komisu.



Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Sprawca został zatrzymany do wyjaśnienia. - Pobraliśmy krew do badań. Widać, że był pod wpływem alkoholu, odmówił również badania alkomatem - dodaje rzecznik.
bp24_Agnieszka-Salata

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kolo
kolo 28.05.2018, 21:38
jechalem jak chcialem Bo Mam W ....ane.
Adam
Adam 28.05.2018, 12:29
A co z byłym organistą parafii św. Anny, dr D.S. który w ub. r. spowodował kolizję drogową, za którą odpowiadał drugi uczestnik?? Święte krowy w Białej są, to jest pewne
Seba
Seba 28.05.2018, 11:28
Wypił to wypił, po co drążyć temat. Jak felgi z BMW do sprzedania to jestem zainteresowany. Kontakt na priv.
oj
oj 28.05.2018, 11:24
Aby w tamtym miejscu w ten sposób władować się autem nie wystarczy alkohol.......... to musiał zadziałać już "talent" wrodzony.
Buba....
Buba.... 28.05.2018, 10:59
Bedzie promocja w komisie....
iko
iko 28.05.2018, 09:51
Potencjalny zabójca! dobrze, że nikogo nie było na chodniku z tym momencie...dowalić takiemu z grubej rury.
:D
:D 28.05.2018, 09:39
"z pod aldika" LOL. Co za niedouczona konfitura :)
Jojo
Jojo 28.05.2018, 09:26
BMW uczestniczące w kolizji czy wypadku już nikogo nie dziwi. Powinno się dla posiadaczy BMW wprowadzić dodatkowy podatek oraz badania psychologiczne
28.05.2018, 11:05
A co ty masz do BMW
pan grzes
pan grzes 28.05.2018, 18:21
sam mam bmw i bylem pewien ze to jakis libijczyk w bejemcie rozbil :D
a pod aldikiem od 20 lat ruska faja
a pod aldikiem od 20 lat ruska faja 28.05.2018, 11:59
Mam. Jesteście mierną bandą cwaniaków-szpanerow z uwielbieniem do chodzenia na co dzień w lekkim stroju dresowym. Z jako jedyna umiejętnością jazdy to wciskanie pedal gazu do oporu. Powinno się was poddawać obowiązkowej eutanazji
01.06.2018, 22:29
Sam się poddaj eutanazji bo widać że masz straszny ból dupy jeżdżąc rowerem
tom
tom 28.05.2018, 07:30
faja z pod aldika pochwal pana kierowce, przecież pijani są nieszkodliwi
Fan BMW
Fan BMW 28.05.2018, 07:12
Ha ha ha . A to było jakieś nowe BMW kupione w salonie czy jakiś siep i śrut ponad 10 letni ????
Obserwator
Obserwator 28.05.2018, 06:52
Gdzie jak gdzie ale w tym komisie się wyklepie i sita pójdą jako nie bite i bezwypadkowe
Menel
Menel 28.05.2018, 00:22
3 do kasacji ? E gorszym stanie do polski przyjechaly ;)
27.05.2018, 22:45
BARAN
pat33
pat33 27.05.2018, 22:26
i tak były powypadkowe
ja
ja 27.05.2018, 20:38
Ciekawe dlaczego nie ma zdjęć BMW??? Jakiś synek bogatego tatusia?
Ferdynand
Ferdynand 27.05.2018, 20:32
Dobra dobra, nie przesadzajmy z tą kasacją :) Właściciel komisu nie takie rzeczy prostował. A tak na poważnie to tego gnoja który to zrobił, to powinni wsadzić do kamieniołomu by odrobił, każdą szkodę z tych 13 aut.
Bolo
Bolo 27.05.2018, 20:28
Nic mu nie zrobią nawet strat nie pokryje.
Lolo
Lolo 27.05.2018, 16:43
Efektownie wyglądało. Niech płaci głupi za swoją głupotę.

Pozostałe