Rozmawiali o tym, jak wychować mądre dziecko

  • 17.06.2018, 06:49
  • bp24_Natalia_Bartosiewicz
Rozmawiali o tym, jak wychować mądre dziecko
„Mądre wychowanie” było spotkaniem dla rodziców, nauczycieli i bibliotekarzy. Elżbieta Olszewska w Bibliotece Barwnej wygłosiła specjalne przemówienie, które zawierało najcenniejsze wskazówki dotyczące wychowania najmłodszych.We wtorek (5 czerwca) Członkini Zarządu i Dyrektor Programowy Fundacji „ABCXXI- Cała Polska czyta dzieciom”, wygłosiła świetną prelekcję o wartościach płynących z czytania. Podkreśliła, że czytanie to najskuteczniejszy i najtańszy sposób na dobre wychowanie oraz zaznaczyła, jak wpływa na prawidłowy rozwój emocjonalny i językowy dziecka.Jeśli chcemy wychować mądre, dobre i szczęśliwe dziecko, to głośne czytanie dziecku 20 minut dziennie codziennie umożliwi osiągnięcie tego celu. Wydarzenie odbyło się w ramach projektu „Włącz czytanie !”, realizowanego podczas XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom.
bp24_Natalia_Bartosiewicz

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Alutka
Alutka 17.06.2018, 21:14
Jednak od niektórych książek lepiej trzymać się z daleka,są naszprycowane okultyzmem i ideologią gender. Już bardziej dziecku nie można zaszkodzić niż skazić tymi diabelstwami jego duszę i psychikę . Skutki porównywalne do przyjmowania narkotyków najnowszej generacji.

Pozostałe