Nieudany przemyt papierosów

  • 25.07.2018, 13:42
  • bp24_Natalia_Bartosiewicz
Nieudany przemyt papierosów

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w wyniku prowadzonych działań zatrzymali "na granicy zielonej" siedmiu mężczyzn, którzy przemycali papierosy z Białorusi do Polski.W poniedziałek (23 lipca) funkcjonariusze z placówki SG w Sławatyczach, podczas prowadzonych działań w rejonie granicy państwa w powiecie bialskim zauważyli osoby, które znajdowały się w pobliżu rzeki granicznej Bug. W wyniku kontroli tych osób, ustalono, iż są to obywatele Polski. Przy pomocy łodzi pontonowej przemycili przez rzekę graniczną Bug z Białorusi na terytorium Polski pudła z papierosami. Mężczyźni w wieku od 19 do 47 lat zostali zatrzymani, a ujawnione przy nich przemycone papierosy o wartości ponad 60 tys. zł zostały zabezpieczone.W przedmiotowej sprawie zostało wszczęte postępowanie przygotowawcze. Zatrzymani mężczyźni  odpowiedzą za przestępstwo skarbowe. Tylko w tym roku funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej nie dopuścili do wprowadzenia na rynek papierosów pochodzących z przemytu o wartości ponad dziewięć mln zł.

bp24_Natalia_Bartosiewicz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
27.07.2018, 12:46
Bierze faje, przerabia je na paszę dla świń. Tak jest dużo taniej. Poza tym Połoski i inne wioski zawsze potrafią sobie poradzić. Więc się kolego Gall czy jak ci tam się człowieka nie czepiaj.
25.07.2018, 22:06
tototo
25.07.2018, 22:05
Masz świnie, to je tucz, bo nie wszyscy mogą, a nie zamujesz sie fajom. Niedawno sąsiadowi maryche sprzontneli, to i za ciebie sie wezmou.
Gall
Gall 27.07.2018, 09:41
Naucz sie pisać potem durne komentarze pisz

Pozostałe