Szczęśliwy finał poszukiwań 19-latka. Młodzieniec chciał popełnić samobójstwo

  • 13.09.2018, 13:52
  • BP24_Klaudia_Chmiel
Szczęśliwy finał poszukiwań 19-latka. Młodzieniec chciał popełnić samobójstwo
Młody chłopak późnym wieczorem wyszedł z domu i odszedł w nieznanym kierunku. Po pewnym czasie wysłał wiadomość swojemu koledze, z której wynikało, że 19-latek chce targnąć się na własne życie.Zgłoszenie o zaginięciu przyjął wczoraj po 21 dyżurny wisznickiego komisariatu. Po wiadomości, którą otrzymał kolega zaginionego chłopaka, natychmiast rozpoczęto poszukiwania.- Włączyli się w nie funkcjonariusze Straży Granicznej w Sławatyczach ze sprzętem termowizyjnym i psem tropiącym oraz okoliczni mieszkańcy. Akcję poszukiwawczą utrudniał zapadający zmrok. Pomimo to poszukujący sprawdzili wszystkie miejsca i kierunki, w których 19-latek mógł się oddalić – informuje kom. Wojciech Lesiuk z bialskiej komendy.Zaginionego udało się odnaleźć na terenie opuszczonej posesji oddalonej o ponad kilometr od jego miejsca zamieszkania. Młodzieniec znajdował się w jednym z pomieszczeń niezamieszkanego domu. 19-latek został znaleziony w momencie, gdy w ręku miał pasek z utworzoną pętlą. Od razu został przekazany pod opiekę lekarzy.Można przypuszczać, że doszłoby do tragedii, gdyby nie zaangażowanie odpowiednich służb i mieszkańców.
BP24_Klaudia_Chmiel

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ferdynand
Ferdynand 13.09.2018, 21:15
Dzieci XXI w. to jest właśnie efekt bezstresowego wychowania. Gdy dopadają Cię pierwsze życiowe problemy, nie jesteś na to gotowy.
13.09.2018, 14:11
Naturalna selekcja a jakby chciał to by zrobił co by chciał
Cobrekr
Cobrekr 14.09.2018, 07:22
Święte słowa.

Pozostałe