Riad Haidar z najlepszym wynikiem w okręgu

  • 25.10.2018, 09:01
  • bp24_Marta_Stefaniak
Riad Haidar z najlepszym wynikiem w okręgu
Riad Haidar (SLD) zdobył największą ilość głosów indywidualnie w okręgu wyborczym nr 3 do sejmiku wojewódzkiego. Pokonał m.in. Sławomira Sosnowskiego (PSL) oraz Jerzego Szawaj (PiS).



W wyborach do sejmiku województwa lubelskiego Riad Haidar zdobył 18826 głosów, w samej Białej Podlaskiej 7382 a powiecie 9625. Kolejny był Jerzy Szwaj - 18637 oraz Sławomir Sosnowski - 18443. Do sejmiku z naszego terenu dostała się również Barbara Barszczewska (PiS) z wynikiem 10090 głosów oraz Przemysław Litwniuk (PSL) - 7093 głosy.



Do tej rady nie dostał się m.in. Marek Goździołko (KO) - 3737 głosów, Eliasz Iwan (PiS) - 7127.
bp24_Marta_Stefaniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
I
I 28.10.2018, 16:59
Takich imigrantów możemy przyjmować w każdej ilości. Katolik, Matką Boską czci w każdej okazj życia swego, na Kaczora głosuje...
Beton Partyjny
Beton Partyjny 26.10.2018, 09:06
IWAN to chyba jakiś ponury żart. Całe szczęście puścili go na debatę to ludzie zobaczyli jaki z niego nielot bo inaczej może łyknęliby tą dwójkę na liście a tak sam się pogrążył.
XD
XD 26.10.2018, 12:10
Iwan to jest dobry w blokowaniu miejsc parkingowych dla niepełnosprawnych, jak przy Akademickiej. Nawet reforma straży nie pomogła, bo przez całą kampanię nie zauważyli XD
Marek
Marek 25.10.2018, 22:27
Panie Haidar pan już wygrał. Teraz trzeba sprężyć siły, przedstawić mieszkańcom kłamstwa obecnego prezydenta miasta po prostu ruszyć do kampanii i pomóc wygrać wybory w drugiej turze dla kandydata na prezydenta miasta Michała Litwiniuka. Zachęcamy do medialnej kampanii. My pomożemy przy urnach wyborczych. Do dzieła, wygrajmy! Zapraszamy i zachęcamy ruszyć do przodu, śmielej!
MonitaThugs
MonitaThugs 25.10.2018, 18:59

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

stoppis
stoppis 25.10.2018, 15:16
Brawo, gratulacje. Teraz trzeba walczyć z PiS o demokrację w mieście, powiecie i województwie. Do BOJU!
I
I 25.10.2018, 14:07
Najwyższy wynik ? Co w tym dziwnego, każdy by ( i zagłosował ! ) na rodowitego Lwowiaka...
SOB
SOB 25.10.2018, 12:10
RIJAD HAIDAR - CZŁOWIEK PONAD PODZIAŁAMI.
BRAWO DOKTORZE
Dumny Bialczanin
Dumny Bialczanin 25.10.2018, 09:28
Super wyniki PiS. Ludzie poznali się na PSLu i wystawili im ocenę. Brak możliwości działania w sejmiku PSLu !!! Wreszcie województwo będzie normalnie zarządzane przez PiS. Iwan szkoda, że nie wszedł.
Zuk
Zuk 30.10.2018, 13:51
Prawy i sprawiedliwy -Eliasz Iwan.To są dopiero jaja.
Etam
Etam 26.10.2018, 08:04
Dla mnie nie szkoda. Wcale.
czytelniczka
czytelniczka 25.10.2018, 19:14
Dumny Bialczaninie ,i zobacz jak to jest -czerwony Riad Haidar otrzymał w naszym okręgu wyborczym / 3 / do Sejmiku największą ilość głosów / 18.826 / ze wszystkich 62 kandydatów na radnych,a prawy i sprawiedliwy Iwan Eliasz,który w wieku 29 lat ukończył 5 kierunków studiów / z ulotki wyborczej/ zdobył uznanie tylko 7127 wyborców.

Pozostałe