Ze straży miejskiej do karetki

  • 07.12.2018, 20:44
  • bp24_Marta_Stefaniak
Ze straży miejskiej do karetki
Były prezydent miasta, Dariusz Stefaniuk "ciągnie" za sobą osoby z którymi blisko współpracował. Komendant bialskiej straży miejskiej ma otrzymać posadę zastępcy dyrektora.



Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że Artur Kozioł, komendant bialskiej straży miejskiej w przyszłym tygodniu zostanie powołany na stanowisko zastępcy dyrektora Stacji Pogotowia Ratunkowego w Białej Podlaskiej. Został już przedstawiony załodze.



Artur Kozioł do dnia dzisiejszego przebywał na urlopie. W poniedziałek ma nastąpić rozwiązanie dotychczasowej umowy.



Wcześniej z miastem pożegnali się też Gabriela Janicka, dyrektor gabinetu prezydenta. Igor Dzikiewicz, były dyrektor ZGL otrzymał  stanowisko w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej. Wszystkie stanowiska zajmowane przez te osoby podlegają pod Marszałka Województwa Lubelskiego.
bp24_Marta_Stefaniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (105)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pipen. Scoty Pipen
Pipen. Scoty Pipen 16.12.2018, 21:14
Moj maz z zawodu jest dyrektorem!
radzio
radzio 13.12.2018, 00:14
Super "fachowiec" i w służbie zdrowia napewno się sprawdzi. Najpierw zajęcia obowiązkowe dla lekarzy i ratowników z samoobrony, a później to i sam w karetkę wskoczy, bo przecież "fachowiec". Ciekawe czy był konkurs na zastępcę dyrektora w pogotowiu i jaki kwalifikacje były wymagane? Zapewne wymagane były uprawnienia instuktora samoobrony oraz doswiadczenie na stołku komendnta w Straży Miejskiej i konurs wygrany. Śmiech na sali.
Axel
Axel 12.12.2018, 23:57
Nooo, tylko patrzeć, jak za kilka miesięcy zostanie dyrektorem tego nieszczęsnego pogotowia. W SM szybko wskoczył na komendanta, więc i tu to kwestia czasu, tylko trzeba się pozbyć obecnego dyrektora, ale to już nie będzie problem, bo jest z PSL. Hahaha, PIS rządzi. Wiele osób przejrzało na oczy przed wyborami, a teraz chyba jeszcze większej liczbie ludzi wrócił, wróci wzrok i rozum. O ile wczeniej głosowałem za PIS, tak teraz jestem totalnie anty, a były Prezydent Miasta jest u mnie i mojej rodziny skreslony.
11.12.2018, 08:03
W pogotowiu jest teraz 3 tenorów -fircyków. Oni się lepiej nadają do śpiewania niż rządzenia pogotowiem. Rozpacz jak to będzie funkcjonować znając byłego starostę i komendanta straży. Ich trzeba najpierw w termin czeladniczy o zarządzaniu. W tym pogotowiu co jedna zmiana to gorsza. Ile jeszcze brakuje by sięgnąć bruku?
Trela
Trela 14.12.2018, 20:51
Anonimie jeden z tych trzech fircykowatej to doświadczony lekarz kardiolog i specjalista medycyny ratunkowej. Nie wiadomo co będzie robił trzeci dyrektor od spraw technicznych , może żarówki zmieniał ale lekarz ratownik to chyba nie najgorszy wybór ?
Sąsiad
Sąsiad 10.12.2018, 20:54
O coś tatuś przestał się tu udzielać ' oblany prawdą zamknął sie w zaciszu.
Obiektywny
Obiektywny 10.12.2018, 20:45
Zaraz, zaraz. Czyż powodem odejścia szefa SM nie jest przypadkiem zjawisko wymiany kadry kierowniczej która realizowała obowiązki za kadencji byłego włodarza miasta? Gdyby nie nagłośnionia przez media wymiana kadry, nikt o zdrowych zmysłach nie rzucał by stanowisk. No ale trzeba spełnić obietnice dane współojcom wygranej w wyborach grodu. Naturalnie poprzednik z racji stanowiska pomaga zaufanonym ludziom, którzy względów oczywistych tracą stanowiska. No tak ale w takim przypadku to nepotyzm....
Eps
Eps 10.12.2018, 19:01
Nepotyzm i to ohydny. PiS za to zapłaci, ludzie pamiętają
sebastian gmur
sebastian gmur 10.12.2018, 18:14
klient który był totalną nogą na zajmowanym stanowisku i taką samą będzie na nowym.Nic się nie zmieniło w polityce zatrudniania w tym mieście ,znajomości ,kolesiostwo i z polecenia,a ciekawe co tatuś tego pana dostanie po lotnisku?
Pisowiec
Pisowiec 11.12.2018, 09:07
Pewnie zostanie dyrektorem Okęcia ha ha ha
Sąsiad
Sąsiad 10.12.2018, 20:51
Tatuś przyjmie wszystko aby tylko zarobić i dowodzić .A jak będzie trzeba to w każdej chwili zmieni barwy i się ustawi.Zaczaruje swoim urokiem- czytaj chciwością .
Sasiad
Sasiad 10.12.2018, 16:47
Konfident!!!
PRL
PRL 10.12.2018, 16:33
Sekretarze partyjni i Tajni Współpracownicy z PRL dołączyli.
Skopiowane DW
Skopiowane DW 10.12.2018, 16:30
A nowym naczelnikiem edukacji będzie Stanisław Romanowski, naczelnikiem gabinetu prezydenta Wojciech Sosnowski, a rzecznikiem miasta Gabriela Kuc .Dlaczego Pani Ewelina Burda nic o tym nie napisze? To dopiero skandal, że są ogłaszane konkursy w Urzędzie Miasta, młodzi ludzie, wykształceni, doświadczeni składają dokumenty i nie mają żadnej świadomości, że tylko tracą czas, że to wszystko pic na wodę i od samego początku jest wszystko ustawione. A Litwiniuk tak przed wyborami obiecywał, że on będzie taki inny....
Sąsiad
Sąsiad 10.12.2018, 13:07
Misiewicze wydanie Bialskie-i co mi zrobisz??-powiedział sąsiad licząc kasiore
Zołnierz
Zołnierz 10.12.2018, 12:25
Pan kozioł miał dostać lampasy generalskie ale zapomniał że trzeba mieć maturę. Nie wystarczy mieć niby maturę Piszę o inżynierze.
I Pozdrawiam
Miełośnik tradycyji
Miełośnik tradycyji 10.12.2018, 09:40
"Dziwują się ludzie"

Dziwują się ludzie
i ja sama sobie
po czymżem się Janku x 2
spodobała tobie.

Czy po tych koralach
com ich tyle miała
czy po tych łzach moich x 2
którymi płakałam

Spodobałaś mi się
Marysiu po modzie
boś umiała nosić x 2
wianeczek na głowie

Otwieraj tatulku
malowane wrota
wiezie nam Marysia x 2
wianeczek ze złota

Otwieraj tatulu
malowane skrzynie
wiozą nam, ach wiozą x 2
młodą gospodynię
miki
miki 09.12.2018, 22:09
A jaki "stopień" na pagonach munduru ma pan Kozioł? Nie byłem we wojsku ale to chyba jakis podpułkownik? szybki awans czy wybitne zaslugi?/
Jeden z wielu
Jeden z wielu 09.12.2018, 21:20
Układ zamknięty i tyle w temacie tyle co wam obiecam nikt nie da
Stoppisowi
Stoppisowi 09.12.2018, 19:42
Skandal, PiS za to zapłaci. Nepotyzm pełną gębą
Dorota
Dorota 09.12.2018, 19:25
Kiedy się skończy kolesiostwo? Buahaha nigdy! A co wy myślicie, że nowy na te stołki da kogoś z przypadku? Ogarnijcie się ludzie! A mi się to nawet podoba, co kadencję inny prezydent i inni na stołkach, przynajmniej będą się starac bo nie będą mieli czasu na machlojki.
Zenek
Zenek 10.12.2018, 11:03
Po co się starać skoro za 5 lat z Pogotowia przeskoczy się np. do WORD-u albo innej instytucji? Do czego komu staranie, skoro to nie ma wpływu na obsadę stanowisk? Jeżeli to Pani się podoba to gratuluję .
Ta słyszałem
Ta słyszałem 09.12.2018, 15:55
Jestem ciekawy jak wyglądała kariera zawodowa tego rudego czy siwego. Oj chyba nie pochwalił by nam się. Już wiem dlaczego boli cię kręgosłup. To nerwobóle od zazdrości i zawiści.
siwy
siwy 09.12.2018, 18:01
Oj chyba jesteś daleko od faktów i zwykłym hejterem. Zupełnie nie wiem o co ci chodzi.Wypowiadaj się merytorycznie zgodnie ze swoimi przekonaniami doświadczeniami na temat artykułu.Czepiłeś się mnie najwidoczniej myląc fakty i ludzi.Ale i tak cię pozdrawiam.
Coś wiem
Coś wiem 09.12.2018, 13:27
Rudy. Chyba czegoś się obawiasz. Ciekawy jestem czy ktoś z twojej Rodziny pracuje w podmiocie związanym z Pogotowiem. Oj chyba tak
siwy
siwy 09.12.2018, 16:39
Ty nic nie wiesz.Jeśli chcesz to Ci powiem .Nikt nie pracuje .Zadowolony??

Pozostałe