Kto zostanie komendantem straży miejskiej? Trwa nabór

  • 18.12.2018, 15:04
  • bp24_Marta_Stefaniak
Kto zostanie komendantem straży miejskiej? Trwa nabór
Bialski magistrat ogłosił nabór na stanowisko komendanta Straży Miejskiej. Funkcję tę do tej pory pełnił Artur Kozioł, który po wyborczej porażce Dariusza Stefaniuka zmienił profesję i rozpoczął pracę jako zastępca dyrektora Stacji Pogotowia Ratunkowego, podlegającej pod Urząd Marszałkowski. Kto będzie przewodniczył bialskim strażnikom?



Do podjęcia pracy na stanowisku komendanta niezbędne jest wykształcenie wyższe magisterskie o specjalności: bezpieczeństwo publiczne, zarządzanie, prawo, administracja lub wychowanie fizyczne oraz minimum 5-letni staż pracy, w tym 2 lata w zakresie kierowania zespołami ludzkimi. Wymagana jest również znajomość przepisów prawa z ustaw m.in. o strażach gminnych i pracownikach samorządowych. Kandydat nie może być też karany za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego czy umyślne przestępstwo skarbowe.



Nabór na wolne kierownicze stanowisko został ogłoszony dzisiaj (18 grudnia). Termin składania dokumentów mija 31 grudnia.



ZOBACZ TAKŻE: Szczegóły naboru



ZOBACZ TAKŻE: Ze straży miejskiej do karetki



 



 
bp24_Marta_Stefaniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
23.02.2019, 17:44
Rozwiązać sm i problem rozwiązany.
obserwator
obserwator 20.12.2018, 23:15
od dawna mowi sie, ze Komendantem zostanie czlowiek pracujacy w Zakladzie Karnym, ciekawy jestem czy to prawda bo jezeli tak to ten caly konkurs jest smiechu warty.
bob
bob 19.12.2018, 18:27
Zlikwidować tych obiboków straż m. pieniądze na nich wydane uwaźam za wyrzucone w błoto a to nie małą kwotą, bo 3-4 mln. złotych co roku.
cCc
cCc 19.12.2018, 13:14
Miało być normalnie - a tu w wymaganiach dopuszczone wykształcenie AWF - szczególnie przydatne w Straży Miejskiej ;(
Tsa
Tsa 19.12.2018, 17:34
Pewnie komus szykuja posadke i pod kogos pisza przetarg z tad dziwne wymogi
Pozdro
Pozdro 19.12.2018, 13:47
Wychowanie fizyczne to nie koniecznie AWF
Siwy
Siwy 18.12.2018, 18:38
Pustki po byłym komendancie nie da się wypełnić .Nikt tak godnie nie jest w stanie zastąpić Pana K.
Właściciel Brytana i Azora
Właściciel Brytana i Azora 18.12.2018, 18:19
To jak wyprowadzę na spacer swoje dwa owczarki niemieckie " Brytana " i " Azora " i pieski narobią na trawnik to mam dzwonić na alarmowy telefon straży miejskiej czy do komendanta ??? I przyjadą posprzątać ? A co jak będą sprzątali kupę po innych pieskach i nie zdążą przyjechać ? Co mam czekać na nich ?
Sąsiad
Sąsiad 18.12.2018, 17:57
Mam nadzieję ze p.kozioł jednak się zdecyduje wrócić .Nie widzę lepszej persony na tym etacie.kompetentny wierny wszechstronny .A na zastępcę niech weźmie tatusia.duet mistrzostwo świata .
zzz
zzz 18.12.2018, 20:56
nie rób jaj i tak to wszystko jak u Barei
CCCCCCCCCC
CCCCCCCCCC 18.12.2018, 17:36
Dlaczego nie przeprowadzi się referendum w Białej odnośnie straży miejskiej ? Przecież oni są tylko pośmiewiskiem wszystkich , żadnego poważania nie mają . Ludzie nie traktują ich poważnie i każdy tylko się śmieje z nich. Dać więcej etatów dla policji .
Par
Par 19.12.2018, 11:10
Jak dostajesz mandat od nich też się śmiejesz???
Pracodawca
Pracodawca 18.12.2018, 16:30
Nie raz widziałem jak strażnicy miejscy stali sobie na parkingu za Rywalem , palili papierosy i prywatnie rozmawiali z kolegami. Czy strażnik miejski w czasie pracy , będąc w mundurze może legalnie sobie palić papierosy w miejscu publicznym . Strażnicy miejscy na służbie palą sobie legalnie papierosy na patrolach a psie gó*na nie pozbierane na trawnikach . I co ja mam je zbierać może ? A od czego jest straż miejska ? Przecież płacę podatki , ja i moi pracownicy i to właśnie z naszych podatków i z naszych pieniędzy utrzymuje się i płaci pensję straży miejskiej . To by chociaż te psie gó*na pozbierali. Już nie każę im ulic zamiatać ale papierki mogliby pozbierać na parkingach . Jakby nastał normalny komendant straży miejskiej toby swoim podwładnym nakazał liście grabić jesienią , odśnieżać zimą , śmieci zbierać, jak ktoś napisał psie odchody zbierać . A te zbieranie psich odchodów należy do obowiązków straży miejskiej ? Czy straż miejska musi je zbierać tylko trawników czy z ulic też muszą ? .
21.12.2018, 09:21
Ty Pracodawco nieszczęsny!!! Upału nie ma a Tobie mózg się gotuje! Ty sam Twoje dzieci i Twoi pracownicy niech sprzątają po sobie papierki i psie gówna! A swoją droga to jestem ciekaw ile płacisz tych podatków. Zazwyczaj Ci co nic nie płacą maja najwięcej do powiedzenia i do żądania!!! Zacznij od porządków u siebie!
gość
gość 19.12.2018, 08:37
a zrób zdjęcie i wyślij do ratusza. albo inaczej - zapodaj jełopa do policji.
18.12.2018, 15:25
Wygra ten kandydat, który ma wygrac! Wymagania formalne nie sa istotne!

Pozostałe