Przewoził ponad 2 kg marihuany. Wpadł podczas kontroli

  • 14.02.2019, 13:21
  • BP24_Klaudia_Chmiel
Przewoził ponad 2 kg marihuany. Wpadł podczas kontroli
Bialscy policjanci otrzymali informację, że 25-letni kierowca mercedesa może przewozić znaczne ilości środków odurzających. Po zatrzymaniu mężczyzny do kontroli drogowej wszystko stało się jasne.



We wtorek (12 lutego) na krajowej „dwójce” w Styrzyńcu policjanci drogówki oraz kryminalni z komendy miejskiej zatrzymali do kontroli osobowego mercedesa. Funkcjonariusze posiadali informację, że 25-latek, który siedział za „kółkiem” niemieckiego auta może przewozić nielegalny towar. Podczas przeszukania samochodu przypuszczenia potwierdziły się. Policjanci znaleźli tam dwa worki zielonego suszu, które ukryty byłe w torbie podróżnej. Wstępne badanie testerem wykazało, że jest to marihuana. Znaleziony towar ważył ponad 2 kg. Nielegalną substancję mundurowi znaleźli również w miejscu zamieszkania mężczyzny.



25-latek został zatrzymany, a następnie doprowadzony na przesłuchanie do prokuratury. Dzisiaj (14 lutego) bialski sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat więzienia.






BP24_Klaudia_Chmiel

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
qqry
qqry 04.05.2019, 02:53
Taki bardzo bezpieczniejszy się teraz czuję...
zenek
zenek 26.03.2019, 15:42
Najlepsze jest to że jest tutaj artykuł o przemycie 200kg haszyszu za 10 mln ,przez Rosjan a zarzut? Próba przemytu ,grozi im kara nie mniejsza niż 3 lata ,a tutaj proszę 2 kg wartość w hurcie 30-40 tys. kara ?posiadanie kara do 10 lat ograniczenia wolności he he śmieszne bo wiadomo że Polak we własnym kraju jest obcy . Inne nacje tutaj mają lepiej niż swoi
24.03.2019, 05:02

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

05.03.2019, 11:04
Wspaniały sukces bialskich pożal się Boże kryminalnych , gorszych jelopow nie widziałem , ubecja !!!!! Prawdziwych przestępców nie złapią bo się boja!!!!
Kizmo
Kizmo 21.02.2019, 12:36
Szkoda chłopaka
podbijał
podbijał 23.02.2019, 10:36
pewne ze szkoda wporzadku koleszka byl
Kizmo
Kizmo 25.02.2019, 13:11
A to to racja,
Karma wraca Konfidencie , pamiętaj
PanPolicjant
PanPolicjant 20.02.2019, 16:30
Tak na prawde bylo tego 3 kg ale jednak 2 kg.
MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ
MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ 20.02.2019, 19:34
JEZU JAK SIĘ CIESZĘ ,NARESZCIE.. NOSIŁ WILK RAZY KILKA PONIOSŁO I WILKA,A TERAZ PANOWIE TAM JEST TELEFON ,KONTAKTY..
Karolcia
Karolcia 18.02.2019, 21:22
Ale tych co jakiś syf sprzedają to nikt nie podkabluje...
A tu takie piękne topy..
Anonim
Anonim 15.02.2019, 22:21
szkoda ;/ wygląda pięknie
biuro podrozy
biuro podrozy 15.02.2019, 12:54
bedzie na razie jedno miejsce wolne na Algarve
qaz
qaz 15.02.2019, 11:51
I bardzo dobrze tak powinni wszyscy dealerzy skończyć.
cieślak
cieślak 26.02.2019, 15:29
co ty gadasz człowieku
Anka
Anka 15.02.2019, 11:39
Brawo ? oni
Henryk K.
Henryk K. 16.02.2019, 09:27
Brawo one
Jasiu
Jasiu 15.02.2019, 11:38
Brawo my
Kulfon
Kulfon 15.02.2019, 11:14
Brawo wy.
Janusz
Janusz 15.02.2019, 01:12
Pewnie jakis jego "kolega" zylka mu pekla z zazdrosci ze kolega ma a on nie i postanowil ze go sprzeda...jak by panowie policjanci nie mieli miejsca zeby przechowac to ja moge pomoc.
14.02.2019, 15:14
tego konfidenta który strzelił z ucha za zioło powinno się poddać eutanazji
ale jaja