Kolędowały pokolenia (FOTO)

  • 26.01.2018, 10:53
  • BP24_Katarzyna_Olesiejuk
Kolędowały pokolenia (FOTO)
Na konstantynowskiej scenie przez ponad cztery godziny rozbrzmiewały kolędy w wykonaniu dorosłych i dzieci. Bożonarodzeniowe pieśni śpiewane były nie tylko po polsku, ale również w języku białoruskim i po łacinie.

\r\n

\r\n
W połowie stycznia odbyły się 25 Prezentacje „Za kolędę dziękujemy” – 19 raz na poziomie powiatowym, a 6 na poziomie międzywojewódzkim. Publiczność miała okazję podziwiać jasełka przygotowane przez przedszkolaki, uczniów miejscowej szkoły podstawowej, a także osoby niepełnosprawne. Mnóstwo emocji wzbudziły występy małych solistów, którzy swym śpiewem wzruszali szeroko zebraną widownię.\"\"

\r\n
\"\"

\r\n
Podczas wydarzenia wystąpiło wiele chórów i zespołów. Można było usłyszeć Scholę i Chór z parafii w Łomazach, Chór Parafialny z Konstantynowa i chórek szkolny oraz grupę kolędników oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Konstantynowie. Wśród zespołów znaleźli się Mielniczanie, Kolorowe Nutki z Rokitna, Pogodna Jesień i Melizmat z Konstantynowa. Zaprezentowały się też dzieci z lokalnego przedszkola.

\r\n
 \"\" \"\"

\r\n
Kolędy zaśpiewali również soliści - Lena Żuk, Magda Karczmarz, Oliwia i Nikola Siwek, Maja Doroszuk, Dominika Stolarek, Bartłomiej Juszkiewicz, Gabriela Stańczuk – Zarzycka, Weronika Franczuk oraz Julia Semeniuk.

\r\n
\"\" \"\" \"\"

\r\n

\r\n
Z dużą aprobatą publiczności spotkały się występy osób niepełnosprawnych z Konstantynowa. Uczestnicy i instruktorzy Warsztatu Terapii Zajęciowej przedstawili jasełka, a kolędy wykonał zespół Zacisze, który tworzą mieszkańcy i pracownicy Domu Pomocy Społecznej.26
BP24_Katarzyna_Olesiejuk

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe