Wyremontują drogę prowadzącą do przejścia granicznego

  • 26.03.2019, 11:32
  • BP24_Klaudia_Chmiel
Wyremontują drogę prowadzącą do przejścia granicznego
Władze powiatowe już na początku stycznia zapowiadały, że najwięcej pieniędzy z budżetu na bieżący rok pójdzie na inwestycje drogowe. Na realizację jednej z nich dziś (26 marca) podpisano umowę.Chodzi o drogę powiatową nr 1051L (Zalesie - Chotyłów - Piszczac - Tuczna – Sławatycze). Remont będzie dotyczył odcinka przebiegającego przez teren gminy Tuczna i Sławatycze. Prace zostaną przeprowadzone w ramach projektu „Poprawa dostępności powiatu bialskiego i rejonu brzeskiego dzięki budowie i przebudowie infrastruktury komunikacyjnej prowadzącej do przejścia granicznego Sławatycze – Domaczewo”. Powiązany jest on z Programem Współpracy Transgranicznej Polska - Białoruś – Ukraina 2014-2020. Koszt prac, które ruszą już niebawem, to ponad 5,82 mln zł. Remont tej drogi jest jedną z najważniejszych inwestycji realizowanych przez powiat. Zakończenie prac przewidziane jest na październik tego roku.
BP24_Klaudia_Chmiel

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ola
Ola 27.03.2019, 19:56
A kiedy zaczną ten remont?
Andre
Andre 26.03.2019, 21:39
Po tylu latach wreszcie coś się ruszy w związku z drogą z ubiegłego stulecia ? Szok i niedowierzanie ... Czekam na efekty

Pozostałe