Dyrektor biblioteki ma nowego zastępcę

  • 01.04.2019, 15:58
  • BP24_Klaudia_Chmiel
Dyrektor biblioteki ma nowego zastępcę
Najwyższe stanowisko w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Białej Podlaskiej piastuje dr Paweł Borek. Dzisiaj powołano osobę, która będzie jego zastępcą. Został nim specjalista z dziedziny archiwistyki, a także inicjator powstania Komitetu Społecznego Ochrony Miejsc Pamięci



Jak wynika z zarządzenia wydanego dzisiaj (1 kwietnia) przez prezydenta Michała Litwiniuka, na stanowisko zastępcy dyrektora biblioteki miejskiej powołany został Grzegorz Siemakowicz. Jest on absolwentem Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, gdzie ukończył historię (specjalność - archiwistyka). Podczas studiów odbywał praktyki w Kancelarii Premiera RP, w Państwowym Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu, a także w Państwowym Muzeum Stutthof w Sztutowie. Nowy wicedyrektor ma na swoim koncie również studia podyplomowe Administracji Publicznej na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku.



W latach 2011-2015 Grzegorz Siemakowicz pełnił funkcję dyrektora Biura Poselskiego Jerzego Stefaniuka w Białej Podlaskiej, natomiast od 2012 do 2014 roku był rzecznikiem prasowym w Starostwie Powiatowym w Białej Podlaskiej. Siemakowicz jest również prezesem Zarządu Powiatowego Związku Młodzieży Wiejskiej w Białej Podlaskiej, a od trzech lat pełni funkcję prezesa zarządu miejskiego PSL.



Do 1 stycznia na stanowisku zastępcy dyrektora MBP pracowała Ewa Filipiuk.



 



 



 



 
BP24_Klaudia_Chmiel

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
abc123
abc123 03.04.2019, 22:23
5 kwietnia w Chełmie będzie występ Dyrektora? Bibliotekarze jadą?
Nie pojęte
Nie pojęte 03.04.2019, 16:53
Dyrektor "nie radzi" zatrudnia zastępcę. Jak się okaże że zastępca nie ogarnia biblioteki to się zatrudni zastępce zastępcy , potem asystenta dyrektora żeby odwalał za niego robotę a wszytko po to by dyrektor nic nie robił, itd ....................... Jedno pytanie. Po co jest dyrektor skoro nie ogarnia roboty. Może po to by bąki zbijał. Im jak ma być normalnie skoro ludziom daje się wzór , jak brać kasę za "nic" . To co się dziwicie że młodzi nauczyciele chcą podwyżek . Jak harują za 1700zł i widzą takiego zastępce dyrektora . Zaraz inni się upomną . Władza daje wzór i przykład, tylko do czego?
Eof
Eof 03.04.2019, 15:26
Witaj kolego z stanowiska obok, zapomniało się jak w PUPie się pracowało ? Kolegów na ulicy nie poznajesz, ręki im nie podajesz. Z tytułu pracy w PUPie wstydu zaznajesz ? A fajki nadal palisz ?
Wszyscy do Arki
Wszyscy do Arki 03.04.2019, 14:04
Do Marek . Smutne to co powiedziałeś ale prawdziwe . Kolejni prezydenci wymieniają załogi nie zważając na kwalifikacje, ciągną ten statek na dno nie przejmując się pasażerami. Wyborcy zapłacą za te decyzje ale czy sił starczy im sił i cierpliwości by ponosić koszty lekkomyślności władzy . Ilu ta łódź pomieści "Dyrektorów , Zastępców, ...itp" zanim zacznie nabierać wody i tonąć. Halo zaraz dobijamy do dna
Marek
Marek 03.04.2019, 10:31
Ja się pytam, jak to możliwe że człowiek bez żadnego doświadczenia zawodowego zostaje dyrektorem (zastępcą) w takiej instytucji !!!!????? Kto by go zatrudnił gdyby nie partia? No ale przecież za poprzedniego prezydenta było tak samo. W tym mieście nigdy nie będzie dobrze.
03.04.2019, 10:00
widać praca w bibliotece jest bardzo stresująca żeby sie potem móc odstresować, no cóż kazdy ma swoje sposoby xD nap***ć, nap***ć)))
Z miasta
Z miasta 02.04.2019, 21:35
To ten co gra na gitarze w podejrzanej kapwli?
abc123
abc123 02.04.2019, 21:19
A jaki był wynik meczu w te piłkarzyki? Kto wygrał? To też ważne.
Mieszkanie osiedla
Mieszkanie osiedla 02.04.2019, 18:59
A niedawno z ulotkami po osiedlu latał. A tu już Dyrektor. Oj....
Anonim 2
Anonim 2 02.04.2019, 17:26
Takie kadry kierownicze. Skandal. Degradacja byłej Wojewódzkiej Biblioteki. I co na to nowy prezydent Białej? Pewnie skończy jak poprzedni.
Bibliotekarka
Bibliotekarka 02.04.2019, 14:58
Pisanie o praktyce w czasie studiów ma sens. Wyjaśniam po zakończeniu studiów delikwent nie pracował nigdzie co miałoby związek z biblioteką.
J23
J23 02.04.2019, 14:29
Super fucha zazdroszczę
02.04.2019, 14:09
Specjalistów i dyrektorów coraz więcej a pracownicy jadą na oparach bo ich coraz mniej jedni sami odchodzą inni są "odchodzeni"
Wania
Wania 02.04.2019, 14:05
Do b5 znamienita większość bibliotekarzy ma do siebie szacunek gdyż do wazeliniarzy się nie zalicza. Co do reszty to ich sprawa na szczęście są w mniejszosci
ciekawski
ciekawski 02.04.2019, 12:08
Polecam
https://youtu.be/AxmTD2-cSiY
ciekawski
ciekawski 02.04.2019, 12:04
Pytanie do władz miasta.
Czy jest organizowany jakiś wyjazd służbowy w piątek tj. 05.04.2019 do Chełma na koncert w klubie Tequila?
no
no 02.04.2019, 11:37
tylko czekać jak w Białej Podlaskiej wprowadzą karty LGBT+, prezydenci z tej samej opcji co W-wa
Żal d..ę ściska
Żal d..ę ściska 02.04.2019, 11:14
To smutne i za razem niezręczne, kiedy doświadczony bibliotekarz musi gratulować wyboru swojemu dyrektorowi nie mającemu pojęcia o jego pracy, rzec bym można figurantowi . Nie tędy droga. Wyborcy do biblioteki też chodzą i widzą.
student
student 02.04.2019, 10:55
Proszę mi odpowiedzieć jaki jest sens pisania o praktyce w trakcie studiów? Ważniejsze jest chyba doświadczenie zawodowe.
B5
B5 02.04.2019, 10:29
Pracownicy biblioteki są szczęśliwi z wyboru bo na swojej stronie "bardzo gratulują" nowemu vice wyboru!!! A może to tylko wazelina?

Pozostałe