Odebrali złote i diamentowe pióra

  • 18.06.2019, 17:21
  • BP24_Klaudia_Chmiel
Odebrali złote i diamentowe pióra
Prezydent Michał Litwiniuk wręczył uczniom bialskich szkół wyjątkowe wyróżnienia. Złote i diamentowe pióra odebrały osoby, które w mijającym roku szkolnym odniosły szczególne sukcesy w nauce.



Nagrody Prezydenta Miasta Biała Podlaska powędrowały do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Szansę na takie wyróżnienie mieli wybitni uczniowie posiadający wysoką średnią, wzorowe zachowanie, a także sukcesy w ogólnopolskich olimpiadach i konkursach.



Nagroda Prezydenta Miasta Biała Podlaska „Złote Pióro”:



Szkoły podstawowe:

1. Michał Pawluczuk – Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Brzóski

w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3

2. Ryszard Oczkowski – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia

w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4

3. Filip Oczkowski – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia

w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4

4. Jakub Bagiński – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia

w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4

5. Zofia Sudewicz – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia

w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4

6. Karolina Zieniuk - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia

w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4

7. Anna Szeptycka - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia

w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4

8. Nina Kossowska - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia

w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4

9. Emilia Zajączkowska-Stadnicka - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich

Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4

10. Jakub Krawczyk - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia

w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4

11. Zuzanna Wróbel - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia

w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4

12. Michał Tomaszewski - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia

w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4

13. Jakub Teodorczuk - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

14. Bartosz Bahonko - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

15. Mikołaj Mateusz Płuciś - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

16. Piotr Jaroszkiewicz - Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego

17. Maria Mich - Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego

18. Filip Lewtak – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego

w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

19. Maciej Adamczyk - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego

w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

20. Hanna Sadowska - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego

w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

21. Hanna Bożena Hordjewicz - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego

w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

22. Maciej Migasiuk - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego

w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

23. Filip Domański - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego

w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

24. Bartosz Hołownia - Szkoła Podstawowa nr 6

w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza

25. Patrycja Zakrzewska - Szkoła Podstawowa nr 6

w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza

26. Maria Dmochowska - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

w Zespole Szkół

27. Karolina Maria Danieluk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

w Zespole Szkół

28. Aleksandra Chomiuk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

w Zespole Szkół

29. Ewa Regina Ciejpa-Klimaszewska - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi

Królowej w Zespole Szkół

30. Aleksandra Gałabuda - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

w Zespole Szkół

31. Joanna Maruszak - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

w Zespole Szkół

32. Paweł Mańko - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

w Zespole Szkół

33. Kamila Mańko - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

w Zespole Szkół

34. Wanda Pajczuk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

w Zespole Szkół

35. Maja Stefaniuk - - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

w Zespole Szkół

36. Oliwia Brzezińska - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

w Zespole Szkół

37. Martyna Agnieszka Chalimoniuk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi

Królowej w Zespole Szkół

38. Bartłomiej Gała - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

w Zespole Szkół

39. Daria Jaskros - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

w Zespole Szkół

40. Magdalena Klimaszewska - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

w Zespole Szkół

41. Bartłomiej Kobiałka - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

w Zespole Szkół

42. Amelia Maria Kopania - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

w Zespole Szkół

43. Karol Kownacki - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

w Zespole Szkół

44. Natalia Marczyńska - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

w Zespole Szkół

45. Wojciech Mikołajczak - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

w Zespole Szkół

46. Krzysztof Onyszczuk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

w Zespole Szkół

47. Aleksandra Pachucka - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

w Zespole Szkół

48. Łukasz Panasiuk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

w Zespole Szkół

49. Alicja Zuzanna Piaszczyk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

w Zespole Szkół

50. Maja Romanowicz - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

w Zespole Szkół

51. Katarzyna Sawtyruk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

w Zespole Szkół

52. Zuzanna Usztwant - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

w Zespole Szkół

53. Agnieszka Amelia Wieliczuk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

w Zespole Szkół

54. Martyna Róża Żukowska - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

w Zespole Szkół

55. Dawid Męczyński – Społeczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza

56. Tymoteusz Jakimiuk - Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida

57. Patrycja Czebreszuk - Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida

58. Maria Kraciuk - Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida

59. Aleksandra Chmiel - Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida

60. Teresa Anna Jaszczuk - Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida

61. Maria Dorota Barszcz - Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida



Gimnazja:

1. Jakub Kulicki – Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika

2. Nikodem Tomoszuk - Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika

3. Marta Maria Chrząszcz – Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Emilii Plater

4. Natalia Gabriela Drąg - Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Emilii Plater

5. Michał Piwoński - Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

6. Bartłomiej Sienkiewicz - Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

7. Łukasz Pyrka - Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

8. Zuzanna Ewa Fiedosiuk - Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II

w Zespole Szkół

9. Julia Harwacka - Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II

w Zespole Szkół

10. Aleksandra Hryciuk - Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II

w Zespole Szkół

11. Julia Kozik - Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II

w Zespole Szkół

12. Damian Bartłomiej Łozak - Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II

w Zespole Szkół

13. Grzegorz Lustyk - Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II

w Zespole Szkół

14. Martyna Szendel - Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II

w Zespole Szkół

15. Paweł Wyrodek - Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II

w Zespole Szkół

16. Miłosz Morozow - Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida

17. Mateusz Jakub Winiarek - Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida

18. Mateusz Miraszewski - Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida



Szkoły ponadgimnazjalne:



1. Adam Matysiak – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego

2. Anna Maria Kacik - I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego

3. Amelia Michaluk - I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego

4. Maja Koczkodaj - II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater

5. Klaudia Wioletta Małyszko – Zespół Szkół Zawodowych nr 1

im. Komisji Edukacji Narodowej

6. Izabela Kalinowska- Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej

7. Aleksandra Guz - Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej 8. Dawid Ustymowicz – Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury

9. Paulina Hawryluk - Akademickie Liceum Ogólnokształcące PSW

im. Papieża Jana Pawła II





Nagroda Prezydenta Miasta Biała Podlaska „Diamentowe Pióro”:



1. Eryk Wilhelm Kowalewicz - I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego

2. Mateusz Kasprowicz - I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego

3. Ina Stefaniuk - I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego
BP24_Klaudia_Chmiel

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Huciąg
Huciąg 20.06.2019, 11:24
Gratki Filip???

Pozostałe