Muzycznie nad Bugiem

  • 02.08.2019, 10:52
  • bp24_Paulina_Wojcik
Muzycznie nad Bugiem
Niebawem nad Bugiem odbędzie się festyn kultur. Zagoszczą na naszym terenie ludzie z różnych części świata i zaprezentują swoje umiejętności.Nie zabraknie również, mniejszości narodowych i etnicznych.

Niebawem w Mielniku odbędzie się festyn muzyki nad Bugiem, Festyn będzie miał na celu zaprezentowanie różnych kultur i ich muzykę. O godzinie 12 będzie rozpoczęcia, podczas którego odbędzie się konferencja popularno-naukowa Gawędy o Kulturach.W godzinach 16-16.50 wystąpią zespoły z Gminy Mielnik. Następny występ odbędzie się o godzinie 16.55 i będzie trwał do 17.55 a na nim ukaże się Białoruski Zespół Pieśni i Tańca Igrica z Mińska. od 18 do 18.50 będzie można posłuchać muzyki rosyjskiej na której  zaśpiewa zespół Faina Nikolas.Druga część, czyli otwarcie oficjalne rozpocznie się o godzinie 18.55, gdzie wystąpią takie zespoły jak: Klezmer Band, Jaq Quintet, Czeremszyna, Hoyraky, zabawa z zespołem Lailand. Festyn odbędzie się 3 sierpnia nad Bugiem. 
bp24_Paulina_Wojcik

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe