Trafił do szpitala po zderzeniu z autem

  • 06.09.2019, 11:44
  • bp24_Marta_Stefaniak
Trafił do szpitala po zderzeniu z autem
Ulica Lubelska jest zablokowana po tym jak doszło na niej do zderzenia dwóch pojazdów. Jedna osoba została w stanie ciężkim do szpitala.



Do zdarzenia doszło około godz. 10.30 na ul. Lubelskiej w Białej Podlaskiej. - Wstępnie wiadomo, że zderzyły się tam samochód osobowy z motocyklem. Motocyklista został przewieziony do szpitala. Droga jest zablokowana - informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.



Policja wytyczyła objazdy ul. Graniczną - Robotniczą - Długą i Podleśną.



Informację o wypadku dostaliśmy na platformę KONTAKT BP24.
bp24_Marta_Stefaniak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
*
* 10.09.2019, 22:43
Zobaczcie co to za motocykl i jaka jest jego masa... E=mc2... Inteligentni zrozumieją... Proszę o szacunek chociażby ze względu na to ilu osobom w życiu pomógł i ze względu jego najblizszych...
ekscentryczny alkoholik
ekscentryczny alkoholik 24.09.2019, 16:10
E=0,5·m·V^2 jak już coś. Idę o zakład, że nadal nie wiesz co z tym zrobić. Wracaj do szkoly inteligencie od siedmiu boleści.
Xx12
Xx12 09.09.2019, 17:02
Z tego co widze wyprzedzał motocyklista na skrzyżowaniu tak gdzie jest zakaz wyprzedzania sam się doucz przepisów
Bonus
Bonus 10.09.2019, 15:53
Nie wyprzedzał, tylko jechał z przeciwnego kierunku, a samochód zajechał mu drogę. Spójrz na fotografie.
HENIEK
HENIEK 09.09.2019, 16:55
Gdyby jechal przepisowo to by żył a tak narazil nie tylko swoje zycie ale i innych.
OSP
OSP 08.09.2019, 23:16
Mam nadzieje ze wyjdziesz z tego druchu. Nie raz nam pomagales!!
mati
mati 09.09.2019, 14:21
Niestety zmarł dzisiaj w nocy :-(
neutralna
neutralna 07.09.2019, 23:05
Jak czytam to forum dyskusyjne (z ciekawości oczywiście) odnoszę wrażenie, że mamy tutaj samych świętych i idealnych kierowców którzy w terenie zabudowanym nie przekraczają 50km/h są wręcz idealnym uczestnikami ruchu drogowego. Sama jestem taką uczestniczką w Białej bardzo często na trasie do/z Wisznic i kiedy jadę z dziećmi staram się jechać przepisowo co oznacza spokojnie i powoli i jakoś rzadko kiedy widzę żeby ktoś się za mną ciągnął taka właśnie prędkością raczej spotykam się z wyprzedzaniem na trzeciego oby szybciej i jeszcze jakieś głupie miny przy wymijaniu albo machanie rękami widoczne w lusterku bo jak można się tak ślimaczyć 50km/h w terenie zabudowanym albo przy ograniczeniu do 70 przecież policja nie stoi to po co. A tutaj na forum wszyscy święci i pierwsi do oceniania innych pod każdym takim artykułem. Zanim ocenimy innych spójrzmy na siebie. Wypadki się zdarzają jutro może być to ktoś z nas i ktoś nas będzie oceniał w taki sposób.
Motocyklista
Motocyklista 09.09.2019, 11:01
spoczywaj w pokoju niech ci ziemia lekka bedzie
Anon
Anon 07.09.2019, 11:44
Świadkowie mówili, że motocyklista przeleciał po zderzeniu chyba z 25 metrów - to z jaką prędkością musiał uderzyć w auto? Nie było to raczej 50 km/h... raczej coś koło setki. Auto skasowane jakby zderzyło się z tirem, a nie z motorem - to też świadczy o prędkości. Ja wiem, że szkoda chłopaka, że w szpitalu... ale nie zawsze ten bardziej poszkodowany jest niewinny!
Bonus
Bonus 10.09.2019, 15:55
Nie masz racji. Testy zderzeniowe samochodów przeprowadza się przy prędkości 55-64 km/h, obejrzyj sobie co z nich zostaje, samochód nie ma przodu. Współczesne motocykle mają dużą masę (plus masa kierowcy) wiec i dużą energię kinetyczną, dodatkowo trzeba dodać prędkość samochodu, który jechał z przeciwnej strony. Niewielka, ale zderz się z drzewem jadąc rowerem z prędkością 10 km/h, a zobaczysz, że nawet te 10 km. to dużo.
Bonus
Bonus 10.09.2019, 15:50
Nie masz racji. Testy zderzeniowe samochodów przeprowadza się przy prędkości 55-64 km/h, obejrzyj sobie co z nich zostaje, samochód nie ma przodu. Współczesne motocykle mają dużą masę (plus masa kierowcy) wiec i dużą energię kinetyczną, dodatkowo trzeba dodać prędkość samochodu, który jechał z przeciwnej strony. Niewielka, ale zderz się z drzewem jadąc rowerem z prędkością 10 km/h, a zobaczysz, że nawet te 10 km. to dużo.
Qaz
Qaz 07.09.2019, 10:58
Będzie wspolwonina z powodu nadmiernej prędkości.
micho
micho 06.09.2019, 22:59
No i już napewno ten kamikaze audi nie unicestwi
barbi
barbi 06.09.2019, 21:42
Na starym audi A6 było by tylko zadrapanie , a ten nowe a6 rozpadło się .
Grzegorz
Grzegorz 06.09.2019, 19:25
Ciekawe z jaką prędkością poruszał się motocyklista patrząc na uszkodzenia samochodu ? Pytacie gdzie kierowca samochodu miał oczy ? To zapytajcie też gdzie kierowca motocykla miał rozum...
Zawsze z większości wypowiedzieć wynika że kierowcy samochodów są winni bo wymusili pierwszeństwo, a oczywiście motocyklista może jechać ile chce i jak chce, jest nietykalny....
Hector
Hector 06.09.2019, 18:49
Domyślam się, że motocyklista jechał przepisowo max z prędkością 50 km/h, bardzo uważnie bo to pagórek, skrzyżowanie Lubelskiej z Długosza a i przejście dla pieszych, on jest niewinny tylko kierowca samochodu to straszny ślepiec i nieudacznik...

Do "retro", weź się chłopie stuknij w głowę i uspokój siebie i innych kretynów na motocyklach, co jeżdżąc na swych wyjących i pierdzących stalowych rumakach nie liczą się z niczym i nikim, a przepisy ruchu drogowego mają w głębokim poważaniu. Jeżeli już tak ochoczo wysyłasz kogoś na badania psychotechniczne, to zacznij siebie, a za tobą niech się na nie uda to stado opętanych "kierowców" jednośladów...
retro
retro 09.09.2019, 12:16
@hector akurat szanowny panie takowe badania posiadam...i piszę jeszcze raz, że jeżdżę motocyklem a nie zapi....
Sam dobrze pan wie, że powiem jeszcze raz, obecnie ludzie są uczeni jak zdać egzamin a nie jak jeździć!
Mam to samo zdanie odnośnie tych kilku młodych gniewnych wprowadzających terror na mieście ale jak to mówią, co poradzisz taki mamy klimat i sam siebie z czasem unicestwią.
Hector
Hector 10.09.2019, 18:20
Szanowny Panie, odpisuję Panu przy wiedzy, ze motocyklista niestety zmarł ale... To, że Pan jeździ motocyklem po bialskich ulicach nie łamiąc przepisów ruchu drogowego świadczy o Panu jak najlepiej, tyle, że 99 na 100 motocyklistów to oszołomy którzy się z nikim nie liczą i zanim sami się unicestwią to jeszcze albo kilka żyć pociągnął ze sobą, lub w "najlepszym" przypadku doprowadzą do uszczerbku na zdrowiu i złamania życia nieświadomym uczestnikom i ofiarom ich szaleńczych ulicznych gonitw i jazd. Ja nie twierdzę, że kierowcy samochodów są bez winy, bo spora ich ilość zachowuje się jak święte krowy, ale hasło "patrz w lusterka, motocykle są wszędzie" niech motocykliści wsadzą sobie głęboko, no bo trudno w tym lusterku zobaczyć debila pędzącego szybciej od światła. I tu klimat nie ma nic do rzeczy, bo on nie zwalnia od myślenia, nawet wtedy, kiedy dosiądzie się stalowego rumaka, a z tym jak widać jest nie najlepiej, mózgi się delikwentom wyłączają.
kTOS
kTOS 06.09.2019, 18:34
Jakby nie zapierniczał to by nie było wymuszenia a pewnie widac go nawet nie bylo bo po szkodach widac ze nie zwalnial gazU;)
Gdzie jest wrak?
Gdzie jest wrak? 06.09.2019, 18:26
Obawiam się, że przy tym tempie publikowania komentarzy przez portal może Ci zabraknąć popkornu.
Kolega kolegi Józefa
Kolega kolegi Józefa 06.09.2019, 17:20
Patrząc na kierowców w Białej to im nowsze auto tym większa pi.... Da za kierownicą.
And
And 06.09.2019, 14:55
50?
saqwsa
saqwsa 06.09.2019, 14:37
Wygląda na nieudany lewoskręt auta. Ciekawe jak motocyklista, bo uderzenie porządne było.
007
007 07.09.2019, 09:59
Wariat drogowy.
Andrzej
Andrzej 06.09.2019, 13:38
I wszystko to w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje zakaz jazdy z prękością powyżej 50km/h.
Nieznawca
Nieznawca 06.09.2019, 12:59
Czekam na zlot "znowcow" komentujących tutaj artykuły. Robię właśnie popcorn i mogę czytać wasze mądrości kto winny kto nie kto bez rozumu kto nie...
retro
retro 06.09.2019, 15:14
@nieznawca zwróć uwagę, że napisałem jeżdżę a nie zap...dalam! także nie przeżywaj, rób popcorn i śledź temat.
retro
retro 06.09.2019, 12:56
Typowe wymuszenie...qfffa gdzie ci kierowcy samochodów mają oczy?!?!
Też jeżdżę motocyklem i to co ludzie odwalają to po prostu jest jedna wielka parodia...ludzie są uczeni jak zdać egzamin a nie jeździć!
Powinno się przeprowadzać obowiązkowo badania psychotechniczne na każdą z kategorii!
PIS=PO
PIS=PO 08.09.2019, 11:18
Szczególnie dla motocyklistów
Motocyklista