Rondo coraz bliżej. Zobacz na zdjęciach

  • 08.10.2019, 08:28
  • bp24_Pawel_Bielecki
Rondo coraz bliżej. Zobacz na zdjęciach
Trwa budowa ulicy Koncertowej oraz ronda na skrzyżowaniu tej drogi z ul. Witoroską. Byliśmy tam w ostatnim czasie. Zobaczcie jak przebiega inwestycja na zdjęciach.



 
bp24_Pawel_Bielecki

Zdjęcia (31)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mati
mati 11.10.2019, 12:43
Rondo tu nic nie zmieni bo jest sygnalizacja na skrzyżowaniu łomaska witoroska i to przez nią tworzą się korki
Mieszkaniec Słonecznego Wzgórza
Mieszkaniec Słonecznego Wzgórza 10.10.2019, 18:37
@beskitu to prawda, jak przerobią i otworzą już wiadukt to jedyny sensowny wyjazd z osiedla to właśnie ów rondo. Nie jestem specjalistą, kieruję się logicznym myśleniem co niektórym niestety nie było dane. W godzinach szczytu z rana i po południu między 14:30 a maksymalnie do 17 tworzą się korki. Jeżeli dojdzie do zamknięcia przejazdu kolejowego to potrafią sięgnąć aż do świateł.
beskitu
beskitu 10.10.2019, 09:39
Poczekajcie jak otworzą tunel czy tam wiadukt pod torami i zamkną wyjazd przy torach z kołychawy wtedy rondo będzie jak znalazł:)
śniegu zwały
śniegu zwały 09.10.2019, 23:25
A dajcie spokoj, madrzy ludzie z koncertowej tesknia za klepiskiem co tam bylo.
Waldemar
Waldemar 08.10.2019, 16:26
A czy to prawda, że zewnętrzna firma nadzorująca odkryła liczne nieprawidłowości przy prowadzeniu tej inwestycji .... ??
Mon
Mon 08.10.2019, 13:00
Bez sensu te rondo robią..... Szkoda pieniędzy na to.... i tak jeden samochód raz na jakiś czas wyjeżdża z koncertowej....
mar
mar 08.10.2019, 20:39
taaa bez sensu, a rodzice ze szkoły trójki po dzieciaki jak jeżdżą? koncertowa była piaskowa nierówna to mało kto jeździł teraz z chłodnej i okolic szybciej przez koncertową niż boczną
kaka
kaka 08.10.2019, 16:30
Mam takie samo zdanie co do tego "rondla" !
mswia
mswia 08.10.2019, 15:59
Mon nie masz racji, po zrobieniu drogi, a w zasadzie skrótu "do szkoły" gdy rodzice wożą/wywożą swoje pociechy jest tam spory ruch przez co znacznie utrudnił się wyjazd z ul.koncertowej, a jeśli jeszcze powstanie (jeśli powstanie) te centrum handlowe to w ogóle byłby koniec...
Jest wielka różnica w natężeniu ruchu po jej utwardzeniu. A czy rondo takie super, spora część ludzi nie potrafi jeździć po rondach...

Pozostałe