Biuro rachunkowe BIALTAX

  • 08.10.2019, 14:24
  • bp_redakcja
Biuro rachunkowe BIALTAX
Szanowni Państwo,

Od kilkunastu lat zajmujemy się finansami oraz obsługą rachunkowo-księgową przedsiębiorców. Mając na uwadze nasze kwalifikacje potwierdzone certyfikatem Ministerstwa Finansów oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe pragniemy zaoferować kompleksową obsługę rachunkowo-księgową Państwa firmy. Całość naszych usług stanowią konkretne rozwiązania, które mają na celu pomóc w prowadzeniu działalności gospodarczej i realizacji biznesowych przedsięwzięć. Szybkość zmian prawa podatkowego oraz prawa pracy zmusza do coraz uważniejszego i bardzo czasochłonnego zagłębiania się w treści ustaw. Przekazując prowadzenie księgowości do Biura Rachunkowego minimalizuje się czas poświęcony na prowadzenie rozliczeń z Urzędem Skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Wyklucza się również ryzyko związane z błędnym prowadzeniem księgowości oraz związane z tym faktem nieprzewidziane koszty.W skład naszej oferty wchodzą:- prowadzenie ksiąg handlowych,

- prowadzenie książki przychodów i rozchodów,

- ewidencja przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych,

- ewidencja rejestrów dla celów rozliczenia podatku od towarów i usług VAT,

- sporządzanie ewidencji środków trwałych i wyposażenia sporządzanie listy płac,
- sporządzanie kartotek wynagrodzenia pracowniczego,- rozliczanie podatku dochodowego od pracowników,- sporządzanie sprawozdań do GUS,- obsługa kadrowa- obsługa BHP: szkolenia dla pracowników; opracowywanie ocen ryzyka zawodowego, bieżąca obsługa- usługa biura wirtualnego - rozwiązanie przeznaczonym dla nowo powstałych oraz już działających firm, które chciałyby zmniejszyć miesięczne koszty utrzymania swojej działalności gospodarczej. Usługa biura wirtualnego działa na zasadzie rejestracji działalności, pod adresem naszej firmy.

Dokumenty do Biura Rachunkowego można dostarczać osobiście lub skorzystać z możliwości odbioru przez naszego pracownika w siedzibie Podatnika. Po sporządzeniu deklaracji rozliczeniowych Podatnik, w ustalony uprzednio sposób, jest informowany o wyniku finansowym oraz wysokości zobowiązań wobec US i ZUS. Dokumenty księgowe Podatnika przechowywane i archiwizowane są w siedzibie biura rachunkowego. Po zakończeniu roku podatkowego i sporządzeniu rozliczenia rocznego, dokumentacja jest zwracana Podatnikowi.Jako Biuro Rachunkowe na bieżąco informujemy o stanie finansowym firmy oraz przekazujemy niezbędne informacje o zmianach w prawie podatkowym i prawie pracy. Wszystkie usługi oferowane przez nasze Biuro Rachunkowe są objęte ubezpieczeniem od Odpowiedzialności Cywilnej. W rezultacie współpraca z naszym biurem pozwala skoncentrować się wyłącznie na idei i strategii działania Państwa firmy. W razie kontroli skarbowej podmiotu obsługiwanego przez Biuro Rachunkowe, nasz przedstawiciel reprezentuje Podatnika przed Urzędem Skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Zleceniodawca informowany jest o zakończeniu kontroli i postanowieniach Urzędu Kontroli Skarbowej.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani podjęciem współpracy z naszym biurem rachunkowym prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu umówienia terminu spotkania i ustalenia szczegółowej oferty. Podpisanie umowy oraz upoważnień może nastąpić w siedzibie Biura Rachunkowego  lub w siedzibie Zleceniodawcy. Nasze biuro złoży wszystkie niezbędne dokumenty w odpowiednim dla Państwa firmy Urzędzie Skarbowym oraz Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.Dla nowych klientów oferujemy atrakcyjne zniżki !Posiadamy doskonałą lokalizację w centrum miasta z przestronnym parkingiem, windą i podjazdem dla osób niepełnosprawnych.Serdecznie zapraszamyKontakt:Tel. +48 834 104 104email: [email protected]czynne: poniedziałek -piątek w godz. od 08.00 do 16.00Adres: 21-500 Biała Podlaska ul. Łazienna 3/6
bp_redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
niemam
niemam 18.06.2020, 14:42
kamieni kupa...

Pozostałe