Park nabiera blasku. Trwa rewitalizacja

  • 20.11.2019, 09:35
  • bp_redakcja
Park nabiera blasku. Trwa rewitalizacja
W Białej Podlaskiej trwa rewitalizacji Parku Radziwiłłów. Już widać usypane wały, ułożoną kostkę przy oficynie zachodniej. Wykonawcą jest bialska firma Bialbud, inwestorem Gmina Miejska Biała Podlaska. Zobaczcie to na naszych zdjęciach. 



Główny wjazd od strony ulicy Warszawskiej i most nad fosą zostały już wykonane w poprzednich latach. Zlikwidowany zostanie wjazd od strony ulicy Warszawskiej na przeciwko Caritasu. Odnowione zostaną pasy komunikacyjne i piesze. Zainstalowana zostanie mała architektura jak lampy, ławki czy kosze na śmieci. Prace te mają się zakończyć w ciągu kilku najbliższych miesięcy.
bp_redakcja

Zdjęcia (23)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Xxx
Xxx 21.11.2019, 16:16
A na którym zdjęciu widać park?
bialczanin
bialczanin 21.11.2019, 01:12
W przypadku likwidacji jednego z wjazdów od strony ulicy Warszawskiej jak będzie zabezpieczony dojazd służb ratowniczych w przypadku potrzeby podjęcia działań.Amfiteatr, szkoła, biblioteka, muzeum to są obiekty w których okresowo może przebywać spora grupa ludzi. Czy decydenci mają pewność, że do tragicznych zdarzeń nie dojdzie?
superstar
superstar 20.11.2019, 22:08
A co z wałami od strony ul.Zamkowej?jak zostawią tak jak jest ,to będzie kolejny bubel -część wałów zrewitalizowana i odnowiona a od zamkowej nie.Jeśli będą odnawiać ,to którędy wjedzie ciężki sprzęt?po zrewitalizowanum mostku?No i podobno miała być fosa z wodą?
M1
M1 20.11.2019, 21:36
Ładnie super :) Może się nie znam ale się wypowiem. Uważam , że wały powinny być trochę niższe ponieważ fajnie by to wyglądało z ulicy. Poza tym mam nadzieję , że budynki zostaną podświetlone co da super efekt :)
Inżynier
Inżynier 20.11.2019, 13:45
Bardzo dobrze że remontuje się infrastrukturę miejską, ale wykonawcom raczył bym zwrócić uwagę na sposób zabezpieczenie budów. Trzeba pamiętać że ludzie nadal korzystają z budynków bibliotecznych, szkoły muzycznej itd. ,a wystające pręty stalowe bez oznakowania i zabezpieczenia końców w ciągach komunikacyjnych są dużym zagrożeniem dla zdrowia a nawet życia... a to tylko jeden z przykładów.
park
park 20.11.2019, 12:16
nabiera nabiera ale coraz wiekszy braku drzew starych przepieknych, najlepiej zrobic patelnie
WWw
WWw 20.11.2019, 19:48
.....oraz ptasich gniazd i ......
20.11.2019, 18:23
Zgadzam się. Park stracił swój urok.... Chyba już niektórym się w głowach poprzewracalo!!!!!

Pozostałe