Pięć tysięcy dla studentów z Łomaz

  • 08.01.2020, 11:56
  • bp24_Marta_Stefaniak
Pięć tysięcy dla studentów z Łomaz
Zdolni i ambitni maturzyści otrzymali stypendia pomostowe z rąk wójta gminy Łomazy Jerzego Czyżewskiego. Dzięki wsparciu otrzymają 5 tys. zł.

Na ostatniej sesji rady gminy Łomazy 30 grudnia kolejne cztery osoby otrzymały certyfikaty w ramach programu Stypendia Pomostowe na rok akademicki 2019/2020. Stypendystami zostali: Patryk Soroka – student Politechniki Wrocławskiej; Paulina Szenejko – studentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie; Gabriela Iwaszko – studentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz
Karolina Bańkowska – studentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Stypendium na I rok studiów wynosi 5000 zł i jest wypłacane w 10 miesięcznych ratach po 500 zł.

Program Stypendia Pomostowe w Gminie Łomazy jest prowadzony przy patronacie Wójta Gminy Łomazy Jerzego Czyżewskiego i Stowarzyszenia Społeczno - Kulturalnego "Tłoka", w ramach XVII edycji Programu Stypendiów Pomostowych realizowanego przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości w Łodzi.

bp24_Marta_Stefaniak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anna
Anna 08.01.2020, 18:11
Wspaniała inicjatywa :)

Pozostałe