Zatrzymano poszukiwanego w całej Europie

  • 11.02.2020, 11:23
  • bp_redakcja
Zatrzymano poszukiwanego w całej Europie
Terespolscy strażnicy graniczni zatrzymali mężczyznę poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania.8 lutego na terenie drogowego przejścia granicznego w Terespolu, funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali obywatel Rumunii, ściganego Europejskim Nakazem Aresztowania. Cudzoziemiec zgłosił się do odprawy granicznej na kierunku wyjazdowym, jako pasażer samochodu osobowego. W trakcie prowadzonej odprawy granicznej ustalono, iż jest on poszukiwany  przez austriacki wymiar sprawiedliwości. Cudzoziemiec był ścigany w związku z popełnionymi wcześniej kradzieżami z włamaniem. Mężczyzna do momentu wszczęcia procedury ekstradycyjnej, będzie przebywać w zakładzie karnym.Ujawnianie osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości wynika z realizacji czynności zleconych przez uprawnione organy ścigania i jest jednym z zadań Straży Granicznej. Zadanie to Nadbużański Oddział SG realizuje głównie na przejściach granicznych, zarówno drogowych jak i lotniczym, ale również poza nimi, w trakcie kontroli na terenie służbowej odpowiedzialności.
bp_redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Alunia z Torunia
Alunia z Torunia 12.02.2020, 06:46
Brawo one. Bo to zapewne pani strażnik. Kobiety jako żołnierze są bardziej skuteczne. Nie dość że bardzo atrakcyjne nasze funkcjonariuszki to i super pracowniczki. .
Janósh
Janósh 13.02.2020, 17:16
Od poniedziałku do soboty, w dni robocze, za dnia bo w nocy nie mogą, w większości przypadków nasze dzielne funkcjonariuszki tak pracują bo są młodymi matkami. Nocki i święta obstawiają piękni funkcjonariusze. Takie mamy służby.

Pozostałe