Mali wokaliści zaprezentują swój talent

  • 23.02.2018, 09:30
  • bp24_Karolina_Jaszczuk
Mali wokaliści zaprezentują swój talent
Taki konkurs piosenki dziecięcej odbędzie się po raz pierwszy. Mogą wziąć w nim udział przedszkolaki oraz dzieci w wieku wczesnoszkolnym.
Już niebawem odbędzie się I Edycja Konkursu Piosenki Dziecięcej o Złoty Mikrofon w Dołdze. Mogą wziąć w nim udział dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Warunkiem jest wypełnienie karty zgłoszeniowej i dostarczenie jej do Szkoły Podstawowej w Dołdze do 12 marca.Konkurs odbędzie się 23 marca. To właśnie wtedy uczestnicy zaprezentują swoje umiejętności wokalne.Karta zgłoszeniowa, regulamin i szczegółowe informacje można uzyskać w SP w Dołdze lub pod numerem telefonu 83 371 15 24.
bp24_Karolina_Jaszczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe