Zabrzmią piosenki legionowe

  • 26.02.2020, 11:07
  • bp24_Paulina_Wojcik
Zabrzmią piosenki legionowe
Miasto Biała Podlaska organizuje konkurs, na którym zabrzmią piosenki legionowe. Uczestnicy będą zobowiązani przejść poszczególne etapy. Portal BP24.pl jest patronem tego wydarzenia.

Pierwszy etap konkursu w Białej Podlaskiej odbędzie się 20 marca o godzinie 10 w Bialskim Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego, przy ulicy Brzeskiej 41.Eliminacje wojewódzkie w Białej Podlaskiej stanowią I etap do IV Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni Legionowej, który odbędzie się 19 kwietnia w Ząbkach.W konkursie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 16 lat i zamieszkują bądź rozwijają swoją edukację artystyczną w Białej Podlaskiej oraz w województwie lubelskim.Dla uczestników przewidziane są wysokie nagrody pieniężne.Reszta szczegółowych informacji dostępna jest u organizatora.bp24_Paulina_Wojcik

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe