Piękna Iza może zostać najlepszą trenerką. Pomożecie?

  • 10.03.2020, 14:05
  • bp24_Marta_Stefaniak
Piękna Iza może zostać najlepszą trenerką. Pomożecie?
Jako jedyna w województwie znalazła się w kolejnym etapie konkursu na najlepszego trenera personalnego w Polsce. Jest związana z Białą Podlaską. Chodzi oczywiście o Iza Niedziólkę.

Od pięciu lat jest trenerem personalnym, a od ponad 10 lat pracuje z ludźmi, pomagając im pogłębiać swoją sportową wiedzę i umiejętności. - Obecnie, prowadzę również zajęcia grupowe w klubie MedGym, takie jak trening obwodowy, brazylijskie pośladki oraz prozdrowotne: zdrowy kręgosłup, mobility czy certyfikowane zajęcia dla osób starszych MyOver40. Jestem pierwszą osobą w Białej Podlaskiej, która wprowadziła 4 lata temu, zajęcia Mobility na salę fitness - podkreśla Iza Niedziółka. Na co dzień pracuje z podopiecznymi, którzy chcą poprawić swoją kondycję i zdrowie, zredukować nadmierną tkankę tłuszczową czy zbudować potrzebną masę mięśniową.

Dzieci od piątego roku życia pod jej opieką w prawidłowy i bezpieczny sposób wzmacniają swoją sprawność ogólną poprzez prawidłowy rozwój motoryki lub dzięki treningom ukierunkowanym korygują swoje wady postawy. Współpracuje również ze sportowcami przygotowującymi się do zawodów m.in. z lekko atletyki, sportów walki, pływania, sportów zimowych, jeździectwa konnego, tańca czy młodzieżową Kadrą Narodową Polski w piłce siatkowej jako trener przygotowania motorycznego. Poprzez prewencję i profilaktykę urazów w sporcie, pracuje nad konkretną kontuzją lub dysfunkcją ruchu, wpływając na poprawę zdrowia, wyników i zwycięstw sportowca.

- Prowadzę również szkolenia i kursy z zakresu treningu medycznego i zajęć prozdrowotnych w Centrum Kształcenia Kadr Sportowych oraz należę do Trenerów Master w prowadzeniu szkoleń i zajęć MyOver40 - dodaje. Jej kwalifikacje potwierdzone są przez RepsPolska - Organizację zrzeszającą trenerów z potwierdzającymi kwalifikacjami i szkoleniami. Wspiera bialskie inicjatywy charytatywne, bierze udział w koncertach takich jak "Dance with my - zatańcz ze mną" czy "Metamorfoza idealna".

Obecnie bierze udział w konkursie na Trenera Roku by PEI - najlepszego trenera personalnego w Polsce. Została zakwalifikowana do II etapu konkursu, jako jedyna w Białej Podlaskiej i województwie lubelskim. Aby wygrać, musi zdobyć największa liczbę głosów.

Głosowanie trwa do 15 marca 23:59, a swój głos można oddawać codziennie, co 24 godziny, z każdego urządzenia mobilnego, aż do zakończenia głosowania pod linkiem: https://konferencjapei.pl/konkurs-trener-roku

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się podczas Konferencji w Hotelu Mariott w Warszawie, 21 marca.

bp24_Marta_Stefaniak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mieszkanka
mieszkanka 11.03.2020, 09:34
Jaka ona piękna .....
Ja już się zakochałem....
Ja już się zakochałem.... 11.03.2020, 09:59
Buhahaha

Pozostałe